Actually Baubles логотип

Actually Baubles

Додаток для Minecraft, що дозволяє використовувати об'єкти з Actually Additions як прикраси в Baubles. Сумісний з версіями 1.10, 1.11, 1.12.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2] [1.11.2] [1.10.2]


Завантаження 29M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Jacky аватар

Jacky

Опис мода

Actually Baubles - унікальний модифікатор для Minecraft 🎮

Actually Baubles - це додаток, що дозволяє використовувати декілька об'єктів з Actually Additions у вигляді прикрас в Baubles.

На сьогоднішній день, цей додаток підтримує Ring of Magnetizing, Advanced Potion Ring та всі рівні зарядних пристроїв. Щоб отримати версію пристроїв з підтримкою Baubles, просто помістіть кільце на верстак - і воно буде трансформовано у версію, що можна використовувати як прикрасу.

Actually Baubles сумісний з версіями гри 1.10, 1.11 та 1.12! Майте на увазі: оскільки деякі кільця Actually Additions функціонують лише, якщо ви тримаєте їх в руці (наприклад, Ring of Growth, Ring of Liquid Banning, Basic Potion Ring), для них НЕ буде версії з можливістю використання як прикраси.

Повідомлення про помилки / Запити на функції 🐞

Будь ласка, надсилайте будь-які звіти про помилки або запити на нові функції через систему відстеження проблем на GitHub.

Вихідний код та ліцензія 📄

Цей додаток є відкритим джерелом. Ви можете знайти вихідний код на GitHub. Цей додаток має ту ж ліцензію, що і Actually Additions.

Використання додатка в модпаках 📦

Ви можете використовувати цей додаток у будь-яких модпаках, які вам подобаються, незалежно від того, чи вони публічні, чи приватні. Але зверніть увагу, що якщо змінюються скомпільовані файли додатка, будь-які звіти про помилки щодо зміненого файлу не приймаються, оскільки я підписав свій файл за допомогою власного ключа, і зміна його призведе до втрати гарантії. Будьте обережні, якщо не знаєте, що робите.

Підтримка розробки 💪

Якщо вам подобається цей додаток і ви хочете підтримати роботу автора, розгляньте можливість пожертвування! Будь-які добровільні внески завжди приймаються з вдячністю!

Особлива подяка 💖

Особлива подяка командам Actually Additions та Baubles за надання вихідних кодів.

Скріншоти моду

Скріншот Actually Baubles #711

Завантажити Actually Baubles

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Actually Baubles 1.12.2
ActuallyBaubles-1.12-1.1.jar Forge 1.12.2
Завантажити Actually Baubles 1.11.2
ActuallyBaubles-1.11.2-1.1.1.jar Forge 1.11.2
Завантажити Actually Baubles 1.10.2
ActuallyBaubles-1.10.2-1.1.1.jar Forge 1.10.2