Bed Bugs логотип

Bed Bugs

Додаток, який дозволяє викидати себе з сервера, вирішуючи проблему застрягання в ліжку в Minecraft.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2] [1.10.2] [1.11.2] [1.11]

Категорії мода


Завантаження 13M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

gr8pefish аватар

gr8pefish

Опис мода

Bed Bugs - простий мод, який додає деякі інструменти (такі як кнопка до інтерфейсу сну та команда), що дозволяють гравцю викинути себе з сервера (і, отже, з їх ліжка). Це виправляє дратуючу проблему застрягання в ліжку, помилку в стандартному Minecraft, не дозволяючи повністю перезапускати гру. Також додає постійний чат, що дозволяє вам продовжувати введення тексту, без перерви, після пробудження від сну (інша помилка стандартного Minecraft).


Кнопка викидати (потрібно встановити Bed Bugs на клієнті) Коли ви зазвичай натискаєте кнопку Покинути ліжко, саме це ви очікуєте. І, припускаючи, що це так (як правило), то цей мод не зробить нічого, залишаючись приємно незамітним. Однак, якщо ви натискаєте кнопку Покинути ліжко і не виходите з ліжка, з'явиться кнопка, що дозволяє вигнати себе з сервера. Якщо ви грали в одиночному режимі, вас перенаправлять назад до екрану вибору одиночної гри. Якщо ви грали на сервері, вас перенаправлять назад до екрану вибору мультиплеєра. Кнопка також має підказку, що пояснює її дії в грі, щоб пояснити, що відбувається при натисканні. Вона з'явиться після того, як наведете курсор на кнопку Вигоніть мене протягом короткого часу. Ось швидке [0:17] відеодемонстрація. Зауважте, що гравець переходить з уткненого в ліжце до готового до гри в гру всього за 5 секунд.


Команда викидати (потрібно встановити Bed Bugs на сервері, якщо використовуєте відділений сервер/граєте у мультиплеєрі) Bed bugs додає лише одну команду (з завершенням по вкладцях). /bedbugs kick [гравець] Це виганяє вказаного гравця. Якщо ніхто не вказаний, вона спробує викинути відправника команди.


Постійний чат (потрібно встановити Bed Bugs на клієнті) Зазвичай, якщо ви починаєте вводити повідомлення в чат, а потім закінчуєте спати та прокидаєтеся, ваше повідомлення зникає назавжди. Bed Bugs виправляє це, дозволяючи зберігати будь-які недописані повідомлення, щоб вам не доводилося переписувати нічого.


Клієнт/Серверне встановлення Вам не обов'язково встановлювати Bed Bugs як на клієнті, так і на сервері. Ймовірно, вам просто захочеться встановити його на обох, але ось деталі для тих, хто цікавиться: Клієнт (з Bed Bugs) -> підключення до -> Сервер (з Bed Bugs) Кнопка, команда та постійний чат працюють. Мабуть, найкращий та найпростіший варіант. Клієнт (з Bed Bugs) -> підключення до -> Сервер (без Bed Bugs) Працюють лише кнопка та постійний чат. Корисно, оскільки будь-який клієнт може підключитися та використовувати кнопку без необхідності додавати моди на сервер. Клієнт (без Bed Bugs) -> підключення до -> Сервер (з Bed Bugs) Працює лише команда. Корисно, оскільки команда все ще може використовуватися для виходу з ліжок, і це не вимагає встановлення на клієнті будь-яких інших модів.


Звіти про помилки Будь ласка, повідомляйте їх на трекері проблем. Зауваження та запити функцій також слід спрямовувати туди. Відкритий код Можна знайти на

Завантажити Bed Bugs

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Bed Bugs 1.12.2
BedBugs-1.12-1.0.1.jar Forge 1.12.2
Завантажити Bed Bugs 1.10.2
BedBugs-1.10.2-1.1.6.jar Forge 1.10.2
Завантажити Bed Bugs 1.11.2
BedBugs-1.11.2-1.1.7.jar Forge 1.11.2
Завантажити Bed Bugs 1.11
BedBugs-1.11-1.1.3.jar Forge 1.11