Моди на Майнкрафт Right Better Builder's Wands
Better Builder's Wands логотип

Better Builder's Wands

Кращий мод для будівництва в Minecraft - Better Builders Wands. Різні варки для швидкого розміщення блоків, різні режими роботи.


Завантаження 83M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 8 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Portablejim аватар

Portablejim

Опис мода

Краща модифікація для будівництва в Minecraft - Better Builders Wands. Вона пропонує кілька типів варок для зручного будівництва:  • Stone Builders Wand - простий та економний варок, який може розміщувати лише 5 блоків одночасно горизонтально.

  • Iron Builders Wand - трошки кращий, може розміщувати до 9 блоків одночасно вертикально або горизонтально, з можливістю розміщення близько 250 блоків у життєвому циклі.

  • Diamond Builders Wand - розміщує всі блоки, але на обмежений час, здатний розмістити до 1562 блоків одночасно та до 1562 блоків у життєвому циклі.

  • Unbreakable Builders Wand - розміщує всі блоки в будь-який час, не зламається. Має можливість розмістити повний інвентар блоків одночасно.


Модифікація також пропонує декілька режимів роботи варок:  • Північ-Південь, Схід-Захід, Горизонтальний та Вертикальний режими, кожен з них має свої особливості та можливості.


Якщо встановлено Extra Utilities, для отримання незламливого варку використовується Builders Wand цієї модифікації. Модифікація сумісна з іншими модами та може бути включена в паки модифікацій за умови відповідної згоди. Спростовувати дозвіл на включення модифікації в паки не потрібно, просто використовуйте її у своїх проектах. Будуйте ефективно та швидко з Better Builders Wands!

Скріншоти моду

Скріншот Better Builder's Wands #2618
Скріншот Better Builder's Wands #2619
Скріншот Better Builder's Wands #2620
Скріншот Better Builder's Wands #2621
Скріншот Better Builder's Wands #2622
Скріншот Better Builder's Wands #2623
Скріншот Better Builder's Wands #2624
Скріншот Better Builder's Wands #2625
Скріншот Better Builder's Wands #2626