Better Foliage логотип

Better Foliage

Красивий мод для Minecraft, який поліпшує візуал рослин.

Категорії мода


Завантаження 31M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

octarine_noise аватар

octarine_noise

Опис мода

Більш красивий лист в Minecraft 🌳🌿🍃

Модифікація "Better Foliage" для Minecraft прикрашає ваши світи, поліпшуючи візуал рослинного світу. Цей мод намагається бути сумісним з іншими графічними модами, такими як Optifine, Shaders Mod тощо. Це 100% косметичний мод, який працює тільки на клієнтській стороні. Він не впливає на роботу сервера і елементи "Better Foliage" не можуть взаємодіяти з іншими об'єктами в світі.

Щоб дізнатися, що саме пропонує "Better Foliage", ознайомтеся з його особливостями. Якщо ви виявили помилку, повідомте про це у відповідному розділі. Налаштування мода можна відкрити зі свого списку модифікацій, доступного з головного меню.

Якщо ви користуєтесь Forge і MC 1.14+, вам також потрібно встановити Cloth Config. Для Fabric він вже вбудований в мод. "Better Foliage" доступний для Forge і Fabric, починаючи з версії Minecraft 1.14. Для зручності завантаження вони мають різні мітки: Forge - Release, Fabric - Beta. Зараз мод не сумісний з Sodium і сумісний лише з Optifine під Forge. Рішення цих проблем планується в майбутньому.

Ліцензія та модпаки 📜📦

Вихідний код "Better Foliage" доступний за ліцензією MIT. Ви можете вільно використовувати та поширювати цю модифікацію в рамках публічного або приватного модпаку. Хоча посилання на цю сторінку буде приємним, але це не є обов'язковим.

Скріншоти моду

Скріншот Better Foliage #567