BetterEnd (Forge) логотип

BetterEnd (Forge)

Новий вигляд виміру Кінця з новими біомами, блоками, мобами та механікою.


Завантаження 10M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Beethoven92 аватар

Beethoven92

Опис мода

Це офіційний порт мода BetterEnd для Fabric. Увесь художній кредит і права на ресурси та більшість коду цього мода належать авторам BetterEnds. Ви можете знайти оригінальний мод тут. Цей мод надає зовсім новий вигляд виміру Кінця, додаючи нові біоми, блоки, мобів та механіку гри. Кожен біом унікальний за своїм виглядом і має свій набір функцій.


Часті питання: 1. Чому нові біоми не генеруються в Кінці? З версії 1.4.1 більшість проблем з генерацією біомів мала б бути виправлена, але все ще існує можливість, що ви використовуєте інший мод або datapack, який використовує власне джерело біомів для Кінця. У цьому випадку вам все ще потрібно буде вручну змінити джерело біомів для виміру Кінця у своєму світі level.dat на: betterendforge:betterend_biome_provider. Використовуйте NBTExplorer для відкриття файлу level.dat.

 2. Чи ви будете переносити цей мод на версію X? Нажаль, ні, оскільки різниць між версією 1.16 і попередніми версіями занадто багато, і потребувало би повного переписування мода.

 3. Чи будете ви продовжувати оновлювати цей мод? Так, згідно з моїм вільним часом. Оновлення до майбутніх версій Minecraft також дуже ймовірні.

 4. Чи додаєте ви свої функції до цього моду? Проста відповідь: ні, і будь ласка, не просіть про це або не робіть пропозицій щодо функцій, які ви хотіли б побачити в цьому моді. Це призначено як вірний порт, тому будуть додані лише оригінальні функції.

 5. Як зробити ритуали працюють? Ви можете використовувати JEI, щоб побачити всі доступні рецепти і механіку крафту (ковання на наковальні, сплавлення і інфузію). Встановіть Patchouli, щоб прочитати книгу-посібник BetterEnds, яка показує, як налаштувати інфузійні ритуали та вічні ритуали.


Сумісність модів та інтеграції:


Примітка: якщо мод не вказано тут, це не означає, що він несумісний. Насправді кожен мод вважається сумісним, якщо не доведено протилежне. Моди, вказані тут, або спрямовані на інтеграцію, або популярні моди, які взаємодіють з Кінцем або генерацією світу взагалі, і можуть бути об'єктом частих питань. • JEI: цей мод дозволяє вам побачити всі нові рецепти і механіку крафту (ковання на наковальні, сплавлення та інфузію).

 • Patchouli: встановіть цей мод, щоб прочитати ігрову книгу-посібник BetterEnds.

 • Deadly End Phantoms: якщо ви встановите цей мод, спектри будуть появлятися в біомі Тіньовий ліс замість ванільних фантомів.

 • Oh The Biomes Youll Go: сумісний з BetterEnd. У майбутньому, коли BYG буде встановлений, BetterEnd покращить деякі з їхніх біомів Кінця.

 • The Outer End: сумісний з BetterEnd.

 • The Endergetic Expansion: сумісний з BetterEnd.

 • TerraForged: сумісний з BetterEnd. Переконайтеся, що ви обираєте тип світу BetterEnd як контролер виміру Кінця.

 • Biomes O Plenty: сумісний з BetterEnd з версією 1.4.1 патч, більше не потрібно редагувати джерело біомів Кінця вручну.

Скріншоти моду

Скріншот BetterEnd (Forge) #14975
Скріншот BetterEnd (Forge) #14976
Скріншот BetterEnd (Forge) #14977
Скріншот BetterEnd (Forge) #14978
Скріншот BetterEnd (Forge) #14979
Скріншот BetterEnd (Forge) #14980
Скріншот BetterEnd (Forge) #14981
Скріншот BetterEnd (Forge) #14982
Скріншот BetterEnd (Forge) #14983
Скріншот BetterEnd (Forge) #14984
Скріншот BetterEnd (Forge) #14985
Скріншот BetterEnd (Forge) #14986

Завантажити BetterEnd (Forge)

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft