Blockcraftery логотип

Blockcraftery

Мод з фреймованими блоками для Майнкрафт. Надає можливість текстур.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2]

Категорії мода


Завантаження 27M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

EpicSquid315 аватар

EpicSquid315

Опис мода

Blockcraftery - це мод, який надає дуже просту функцію: Фреймовані блоки. Фреймовані блоки можуть бути розміщені в світі, а потім їм може бути надана текстура іншого блоку за допомогою правого кліку. Фреймовані блоки також мають різноманітні форми! Наразі мод надає наступні форми: Фреймовані блоки, звичайні повні куби, фреймовані сходи, фреймовані плити, фреймовані стіни, фреймовані нахили, фреймовані нахили у кутках, фреймовані паркани, фреймовані двері, фреймовані люки, фреймовані плити тиску. Всі фреймовані блоки також існують у посиленій варіації, які вибухостійкі і вогнестійкі.


Будь-який фреймований блок також може бути забарвлений світлом, якщо на нього натиснути правою клавішею миші з порошком гловстона, навіть плити тиску! Кожен з них може бути текстурований на ваш розсуд. Незабаром буде доступно ще багато інших рамок, а також нові механіки, що спростять декорування. Я є офіційним партнером Akliz. Akliz надає фантастичну підтримку для всіх своїх серверів і має надзвичайно швидкі сервери з одним потоком. Якщо ви хочете підтримати мене і отримати сервер, скористайтеся посиланням вище для знижки на сервер Akliz.


Якщо у вас є інші питання, задавайте їх у нашому дискорді тут. Слідкуйте за EpicSquid тут для частих оновлень процесу розробки! Ви також можете підтримати мене безпосередньо на Patreon тут.

Скріншоти моду

Скріншот Blockcraftery #23647
Скріншот Blockcraftery #23648

Завантажити Blockcraftery

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Blockcraftery 1.12.2
blockcraftery-1.12.2-1.3.1.jar Forge 1.12.2