Моди на Майнкрафт Right Caelus API (Forge/NeoForge)
Caelus API (Forge/NeoForge) логотип

Caelus API (Forge/NeoForge)

API Caelus - допоміжний мод для Minecraft з елітрою. Додає нові можливості для польоту.

Категорії мода


Завантаження 43M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 5 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

TheIllusiveC4 аватар

TheIllusiveC4

Опис мода

API Caelus (Forge/NeoForge)

API Caelus (Forge/NeoForge) - це маленький допоміжний модуль для Minecraft, що забезпечує додаткові можливості для елітри у грі. Цей модуль відокремлює жорсткі налаштування елітри від оригінальної версії Minecraft і надає зручний інструмент для розробників модів для реалізації польоту на елітрі у своїх модифікаціях.

Для використання функціоналу елітри в своїх модах, розробникам просто потрібно використати атрибут CaelusAPI.ELYTRA_FLIGHT. За замовчуванням, значення цього атрибуту дорівнює 0, що забороняє будь-який польот на елітрі. Значення атрибуту, що дорівнює або перевищує 1, дозволяє польот на елітрі. Оригінальний елемент елітри також був змінений для використання цього атрибуту, зберігаючи свою поведінку без змін.

Особливі функції до версії 1.16

 • Вмикання/вимикання елітри - гравці можуть вмикати та вимикати функціонал елітри за допомогою гарячих клавіш (за замовчуванням v). Коли ця функція вимкнена, гравець не може активувати польот на елітрі взагалі. Коли вона увімкнена, політ на елітрі можна активувати як зазвичай.
 • Автоматичне активування елітри - гравці можуть автоматично активувати політ на елітрі за допомогою гарячих клавіш (за замовчуванням немає). Це працює як у повітрі, так і на землі (хоча, ймовірно, ви впадете на обличчя, якщо активуєте його на краю).
 • Простий зліт - якщо ця функція увімкнена, гравці можуть тримати гарячу клавішу, щоб автоматично використовувати петарду зі свого інвентаря після активації елітри. Це дозволяє замінити звичайний процес злітання на елітрі (стрибок -> стрибок -> використання петарди) однією триманою гарячою клавішею.

Додавання модуля до вашого проекту

Додайте наступний код до вашого файлу build.gradle:

repositories {
  maven {
    url = https://maven.theillusivec4.top/
  }
}

dependencies {
  runtimeOnly fg.deobf(top.theillusivec4.caelus:caelus-forge:${version})
  compileOnly fg.deobf(top.theillusivec4.caelus:caelus-forge:${version})
}

API Caelus (Forge/NeoForge) - це незамінний модуль для всіх розробників модів, які хочуть додати унікальні можливості польоту на елітрі у своїх творіннях. Використовуйте цей модуль і розкрийте всі можливості Minecraft!