Chunk Animator логотип

Chunk Animator

Chunk Animator - унікальний мод для Minecraft, що анімує блоки при завантаженні.

Категорії мода


Завантаження 18M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 8 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Lumien231 аватар

Lumien231

HarleyOConnor аватар

HarleyOConnor

Опис мода

🎮 "Chunk Animator" - додаток для Minecraft 🕹️

"Chunk Animator" - це унікальний додаток для популярної гри Minecraft, який придає процесу завантаження нових блоків динаміки й захоплюючого вигляду. Нові блоки, замість того, щоб просто раптово з'являтися, починають анімуватися, з'являючись знизу чи зверху. Важливо відзначити, що цей мод ніяк не впливає на показник FPS (кадрів за секунду), оскільки його основна функція - відтворити блоки в іншому місці.

💡 Як використовувати?

Після того, як встановите додаток, він буде працювати в режимі "0", в якому всі блоки з'являтимуться знизу. В налаштуваннях додатку ви зможете вибрати один з 5 режимів та настроїти тривалість анімації. Також є функція, яка дозволяє зробити блоки, що знаходяться поруч з гравцем, неанімованими. Ви також зможете вибрати функцію плавності, що буде використовуватися в анімації. Щоб дізнатися більше про налаштування анімації, знайдіть цю інформацію в налаштуваннях додатку.

🔧 Підтримка OptiFine

Цей додаток підтримує OptiFine. Однак для версій 1.14.4 і вище, щоб блоки анімувалися, потрібно переконатися, що опція "render regions" вимкнена. Це можна перевірити в розділі "Performance" у налаштуваннях відео.

📜 Ліцензія

Цей мод можна використовувати в будь-якому пакеті додатків або на будь-якому сервері. Будемо вдячні, якщо вказаєте на авторство, але це не є обов'язковим.

🧵 Fabric

Існує аналог цього додатку для Fabric, доступний для версії 1.16 під назвою "Smooth Chunks", що дуже схожий на "Chunk Animator". Прохання не ставити питання щодо підтримки Fabric!