Enchanting Plus логотип

Enchanting Plus

Контроль чарів на предметах за більше досвіду, управління витратами EXP-очок, спеціальні чари та блокування, унікальні предмети.


Завантаження 13M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 11 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

DarkhaxDev аватар

DarkhaxDev

Опис мода

Enchanting Plus - унікальний мод для Minecraft, який дозволяє гравцям повністю контролювати чари на своїх предметах, але за значно більше досвіду. Щоб скористатися цим модом, встановіть його та його залежності і отримайте Додатковий Кузнечий Стіл. Цей стіл можна створити на верстаті або покращити стіл у світі, щоб перетворити його на Додатковий Кузнечий Стіл. У меню Додаткового Столу є слот для предмета, який ви хочете заклясти. Коли предмет у цьому слоті, в центрі з'явиться список всіх можливих чар, які можна змінити. Якщо є більше чотирьох можливих чар, ви можете прокрутити їх на боці. Переміщуючи смугу вправо, ви збільшуєте рівень чари, а вліво - зменшуєте. Якщо чара має зелений фон, це означає, що ви можете змінити цю чару. Якщо фон червоний, це означає, що чара недоступна. Чари стають недоступними, коли вибрано іншу чару, яка з ними несумісна. Наприклад, Silk Touch несумісний з Fortune, тому ви не можете намагатися накласти обидві на один і той же інструмент.


Під час зміни чар, вартість закляття змінюється. Цей мод використовує EXP-очки для вартості, а не рівні. Кількість EXP-очок у гравця, і вартість, показані в верхньому лівому вікні інформації. Це вікно також показуватиме інші біти інформації, такі як поради про мод.


Щоб заклясти предмет та якщо у вас достатньо EXP-очок, натисніть на кнопку заклятої книги, щоб заклясти предмет. Деякі чари в грі мають спеціальну класифікацію проклять або скарбів. Ці чари недоступні для гравця за звичайних обставин і для їх використання потрібно виконати особливі умови.


Загальна конфігурація цього моду надає можливість змінювати вартість чар, а також блокувати певні чари. Цей мод дозволяє краще керувати чарами в грі та створювати унікальні предмети з власними чарами.

Скріншоти моду

Скріншот Enchanting Plus #4214
Скріншот Enchanting Plus #4215
Скріншот Enchanting Plus #4216
Скріншот Enchanting Plus #4217
Скріншот Enchanting Plus #4218

Завантажити Enchanting Plus