Ender Storage логотип

Ender Storage

Ender Storage - мод для Minecraft зберігання речей у кінцівці. З'єднує скрині за допомогою колірних кодів.

Доступно на версіях Minecraft

[1.7.10] [1.7.2] [1.6.4]


Завантаження 15M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Chicken_Bones аватар

Chicken_Bones

Опис мода

Ender Storage - це мод для Minecraft, який пропонує зручний спосіб зберігання речей у кінцівці. Він дозволяє з'єднувати скрині за допомогою спільних колірних кодів. Усі скрині з однаковими кодами діляться одним інвентарем. Крім того, за допомогою кольорових кодів можна налаштовувати доступ до скриньок за допомогою рюкзаків, що дозволяє з легкістю отримувати доступ до предметів у вашій базі, навіть коли ви знаходитесь далеко від неї.


Ender Storage використовує магію кольорів, щоб зв'язати зберігання з невеликим шматком кінця. Будь-які Ender Storage з однаковими колірними кодами діляться інвентарем (навіть у різних вимірах). Наразі доступні два типи зберігання: Ender Chest і Ender Pouch. Ender Chest - це стаціонарний тип Ender Storage. Ви можете застосувати фарбу до шерстяних плиток на вершині скрині, щоб змінити її колірний код. Також ви можете скрафтити Ender Chest з трьома фарбами, щоб змінити колірний код. Ender Chest працює так само, як будь-яка інша скриня, що дозволяє транспортувати предмети на великі відстані миттєво.


Ender Pouch - це мобільний тип Ender Storage. Ви можете застосувати Ender Pouch до будь-якої Ender Chest, щоб змінити колірний код пакета таким же, як у скрині. Ender Pouch має доступ до того самого інвентарю, що й Ender Chest, що дозволяє легко отримувати доступ до ресурсів вашої бази прямо зі свого інвентаря.


Починаючи з версії 1.2, використання алмаза на замку Ender Chest дозволяє перенести його на окрему мережу для гравця, який використав алмаз. Це дозволяє кожному гравцеві мати доступ до всіх 4096 частот без конфліктів у версіях SMP 1.8+. Офіційний сайт моду: minecraft.curseforge.com/projects/enderstorage-1-8

Завантажити Ender Storage

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Ender Storage 1.7.10
EnderStorage-1.7.10-1.4.7.37-universal.jar Forge 1.7.10
Завантажити Ender Storage 1.7.2
EnderStorage-1.7.2-1.4.4.8-universal.jar Forge 1.7.2
Завантажити Ender Storage 1.6.4
EnderStorage-1.6.4-1.4.3.6-universal.jar Forge 1.6.4