Ender Utilities логотип

Ender Utilities

Мод для Майнкрафт, що додає корисні блоки та предмети, пов'язані з ендер-механікою.


Завантаження 15M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

masady аватар

masady

Опис мода

Ender Utilities - мод, що містить в собі різноманітні блоки та предмети для корисного використання. Як і зазвичай, більшість з них пов'язані з механікою ендера, такою як телепортація, віддалений доступ та розширені можливості зберігання. Цей мод був створений як частина події/конкурсу Modjam 4. Це також мій другий мод взагалі, а перший, який додає будь-який контент, такий як предмети або блоки в грі. Тому для мене цей мод - головним чином навчальний досвід/проект з модування. Надіюсь, що щонайменше комусь він також буде корисний і цікавий для гри :)Стан цього моду - робота в процесі, і наразі втілено лише невелику кількість запланованих предметів. На моєму списку TODO близько 80 предметів. Дивіться спойлери Items та Blocks для списку та опису більшості вже реалізованих предметів/блоків:Items  • Ender Arrows: Снаряди, що використовуються для Ender Bow. Бонус: якщо ви влучите мобів ними (як удар по мобах стрілами в руках), вони випадковим чином телепортуються навколо вас в радіусі 10 метрів. Забавно для гри в курячий теніс ;)

  • Ender Bag: Підніміть + натисніть праву кнопку миші на інвентарі, щоб пов'язати сумку з ним. Можна пов'язувати звичайні ванільні блоки з інвентарем, а також ванільний Ender Chest. Потім сумка дозволяє віддалений доступ до цього інвентарю з будь-якого місця/виміру. Під час використання вона завантажує чанк, де знаходиться цей блок і протягом 60 секунд після цього, щоб уникнути постійного завантаження та вивантаження. Сумку можна переключати між приватним та громадським режимом, використовуючи клавішу Alt + Toggle Mode (за замовчуванням F). Приватний режим не дозволяє іншим гравцям використовувати сумку, яку ви зв'язали зі звичайними інвентарями. (Ender Chests є специфічними для гравця все одно.)

  • Ender Bow: Підніміть + натисніть праву кнопку миші на блоку, щоб пов'язати лук з цим місцем. Після цього всіх мобів, в яких ви влучаєте з лука (і Ender Arrows!), буде телепортовано на цю позицію, через виміри. Повинно працювати з більшістю сутностей, тепер також включаючи гравців і верхових мобів (моби, які їздять на інших мобах). Також має другий режим: Телепортувати себе, де користувач буде телепортований на точку впливу. Переключайтеся між ними, використовуючи гарячі клавіші Toggle Mode (див. Опції -> Управління). Можна відремонтувати в ковадлі з однією Ender Alloy (Enhanced) та 15 рівнями досвіду.

  • Ender Bucket: Може містити максимум 16 відра (за замовчуванням, налаштовується) однієї і тієї ж рідини одночасно. Можна виливати рідину з нього, утримуючи Shift і натискаючи праву кнопку миші. Тепер також повинно працювати з баками з інших модів та модовими рідинами (перевірено з BuildCraft, Tinkers Construct та Thermal Expansion). Взаємодія з баком: натисніть правою кнопкою миші, щоб наповнити відро, утримуючи Shift + натисніть правою кнопкою миші, щоб випустити рідину з відра в бак. Працює як

Скріншоти моду

Скріншот Ender Utilities #2385
Скріншот Ender Utilities #2386
Скріншот Ender Utilities #2387
Скріншот Ender Utilities #2388
Скріншот Ender Utilities #2389
Скріншот Ender Utilities #2390
Скріншот Ender Utilities #2391