Familiar Fauna логотип

Familiar Fauna

Реалістичні моби для розширення тваринного світу в Minecraft.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2]

Категорії мода


Завантаження 15M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Forstride аватар

Forstride

Опис мода

Familiar Fauna


Мода Familiar Fauna більше не оновлюється з 16.06.2019 року. Звертатися до нас з приводу мода не потрібно, оскільки ваші повідомлення будуть проігноровані! Крім того, у вас немає дозволу на порт мода або використання його ресурсів. Ви ніколи не отримаєте дозволу, тому не питайте нас про це.


Мода Familiar Fauna була створена для гри Minecraft з метою розширення різноманіття тваринного світу. Вона додає нових реалістичних мобів, які збільшують іммерсію гри і дозволяють гравцям насолоджуватися різноманіттям природи.


У моді Familiar Fauna ви знайдете різні види тварин, такі як кенгуру, білку, павучок і багато інших. Кожен моб має свої унікальні характеристики і здібності, що робить їх реалістичними та цікавими для взаємодії.


Завдяки моду Familiar Fauna ви зможете зустріти нових друзів у своїх подорожах по Minecraft. Ви зможете спостерігати за життям тварин, спостерігати їхню поведінку та взаємодіяти з ними. Вони можуть бути як природними, так і прирученими, що додає реалізму і різноманіття до гри.


Мода Familiar Fauna також має різні декоративні елементи, які можна використовувати для прикрашення вашого світу Minecraft. Ви зможете створити прекрасні ландшафти і створити унікальні місця, використовуючи ці елементи.


Не зважаючи на те, що мод Familiar Fauna більше не оновлюється, він все ще є одним з найкращих модів для розширення атмосфери гри Minecraft. Він додає нове життя та різноманіття до вашого світу, що робить гру ще цікавішою і захоплюючою.

Скріншоти моду

Скріншот Familiar Fauna #2372
Скріншот Familiar Fauna #2373
Скріншот Familiar Fauna #2374
Скріншот Familiar Fauna #2375
Скріншот Familiar Fauna #2376
Скріншот Familiar Fauna #2377

Завантажити Familiar Fauna

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Familiar Fauna 1.12.2
FamiliarFauna-1.12.2-1.0.11.jar Forge 1.12.2