Forbidden Magic логотип

Forbidden Magic

Додаток до Thaumcraft, який додає нові серцевини, інструменти, чари, крафтовий спавнер, ритуал Кровяної магії та багато іншого.

Категорії мода


Завантаження 10M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Spiteful_Fox аватар

Spiteful_Fox

Опис мода

Це невеликий додаток до Thaumcraft 4, над яким я працював, щоб додати трохи темряви до Thaumcraft. Деякі з поточних функцій включають: П'ять нових серцевин для палиці, три з яких додають взаємодію між модами. Креативна палиця з нескінченним відвідом для тестування або шельмування. Нові інструменти. Нові чари. Новий крафтовий спавнер, який фактично працює без гравців поруч. Магічні письмові інструменти, які допомагають у дослідженні. Нові квіти для підтримки вашої тауматургії, коли встановлено Botania. Новий ритуал Кров'яної магії, щоб захистити вас від Warp. Новий кров'яний кристал для кров'яних магів, які люблять віддаватися невимовному. Для отримання додаткової інформації перегляньте тему на форумі.


Скріншоти:


Інструкції по встановленню: Встановіть Forge та Thaumcraft 4, а потім перекиньте файл .jar цього моду в папку з модами.


Модпаки: Я люблю модпаки. Дуже. Навіть не пам'ятаю, коли останній раз грав з одним модом. Я надаю загальний дозвіл на використання мого моду в будь-якому модпаку, але залишаю за собою право змінити своє рішення. Пам'ятайте, що мій мод потребує Thaumcraft для запуску, і я не маю права надавати дозвіл на це.


Часті питання:


П: Чи оновите ви до (нової версії Minecraft)?


В: Ні.

Скріншоти моду

Скріншот Forbidden Magic #14756
Скріншот Forbidden Magic #14757
Скріншот Forbidden Magic #14758
Скріншот Forbidden Magic #14759
Скріншот Forbidden Magic #14760
Скріншот Forbidden Magic #14761
Скріншот Forbidden Magic #14762

Завантажити Forbidden Magic

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft