FTB XMod Compat логотип

FTB XMod Compat

Мод сумісності для Майнкрафт, що взаємодіє з іншими модами.

Доступно на версіях Minecraft

[1.20.1] [1.19.2]

Категорії мода


Завантаження 8M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 1 рік тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

FTB аватар

FTB

ErrorMikey аватар

ErrorMikey

Опис мода

FTB XMod Compat - це мод сумісності, що має на меті забезпечити взаємодію між FTB та іншими модами. Сам по собі він нічого не робить, але додає інтеграцію модів на основі того, які інші моди він виявляє. Усі залежності від модів (як FTB, так і не-FTB) є м'якими залежностями. Тому цей мод запуститься, якщо інші моди відсутні, але не буде робити нічого корисного.


FTB Quests Додано такі крос-модові інтеграції до FTB Quests, якщо вони присутні: KubeJS FTB Quests викликає події KubeJS, коли відбуваються певні події FTB Quests використовує KubeJS як реалізацію етапів гри Game Stages Якщо присутній Game Stages, а KubeJS відсутній: FTB Quests використовує Game Stages як реалізацію етапів гри FTB Quests буде реагувати на події, що випромінюються Game Stages (етапи додані / видалені / відредаговані), перевіряючи будь-які існуючі завдання етапів на завершення.


REI / JEI Якщо присутній один з REI або JEI: FTB Quests буде використовувати цей мод для відображення рецептів для завдань з предметними нагородами FTB Quests буде використовувати цей мод для відображення предметів, отриманих з будь-яких налаштованих кішок з даними (нагороди з таблиці винагород, у яких увімкнено кішки з даними) FTB Quests буде використовувати цей мод, щоб показати рецепти для предметів у завданнях з предметами (як показано в панелі відображення завдань) Резервні варіанти Якщо або KubeJS, або Game Stages не завантажуються, FTB Quests буде використовувати вбудовану реалізацію етапів на основі рядкових тегів, які можуть бути додані до гравців. Це працює, але має дуже обмежені можливості (гравець має певний тег або ні).

Завантажити FTB XMod Compat

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити FTB XMod Compat 1.20.1
ftb-xmod-compat-forge-2.1.0.jar Forge 1.20.1
Завантажити FTB XMod Compat 1.19.2
ftb-xmod-compat-forge-1.2.3.jar Forge 1.19.2