Hopper Ducts логотип

Hopper Ducts

Розширення системи транспортування предметів у Minecraft.


Завантаження 14M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 10 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

FyberOptic аватар

FyberOptic

Опис мода

Мод Hopper Ducts дозволяє вам розширити можливості системи транспортування предметів у Minecraft. За допомогою цього моду ви зможете направляти предмети у будь-якому напрямку, включаючи вгору.


Відмінності між звичайним хопером і Hopper Ducts наступні:  • Хопер Ducts можуть направляти предмети у сховища, розташовані вище за них.

  • Хопер Ducts не забирають предмети з сховищ, розташованих вище за них.

  • У хопер Ducts є лише один слот для предметів.

  • Хопер Ducts можна змінювати напрямок, ударяючи їх палицею. Лівим кліком з палицею можна переключати напрямок вперед, правим - назад. Також можна натиснути Shift + лівий клік, щоб переключити напрямок в зворотньому порядку.

  • У творчому режимі можна змінювати напрямок хопер Ducts тільки правим кліком, оскільки лівий клік руйнує блоки.

  • Хопер Ducts автоматично вирівнюються з сусідніми блоками типу хопер або Ducts.

  • Хопер Ducts мають менші гітбокси, що дозволяє легше досягати блоків за ними.


Крім того, мод додає ще один тип хоперів - Grated Hoppers, які мають фільтр. Вони містять додатковий рядок предметів у своєму інтерфейсі, який використовується для фільтрації. Тільки предмети, що відповідають цьому рядку, можуть потрапляти у хопер з сховища, хопер або Ducts, розташовані вище за ним. Grated Hopper також викидає тільки ці певні предмети в пункт призначення. Крім того, він перешкоджає хоперу, розташованому під ним, усувати предмети, що відповідають фільтру. З боків і знизу до Grated Hopper все одно можна вставляти предмети, які не відповідають фільтру. Це означає, що ви можете вставляти будь-які предмети у Grated Hopper, викидати відповідні предмети у призначене сховище, а потім за допомогою звичайних хоперів або Grated Hopper, розташованих під ним, витягувати предмети, які не відповідають фільтру, і направляти їх в інше місце.


Щоб створити Hopper Ducts, вам знадобиться звичайний хопер та залізний прут. Щоб створити Grated Hoppers, ви можете використовувати будь-які предмети, розміщені в будь-якому порядку.


Ви зможете встановити і використовувати мод Hopper Ducts на версії Minecraft 1.6.2 з Forge 804 або новішою. Він також протестований на сумісність з версією 1.6.4. Якщо ви користуєтесь версією 1.5.2, мод також доступний для цієї версії за допомогою Forge 738. Зверніть увагу, що версії для 1.5.2 можуть бути несумісні з останнім випуском для 1.6.x.

Скріншоти моду

Скріншот Hopper Ducts #2482
Скріншот Hopper Ducts #2483
Скріншот Hopper Ducts #2484
Скріншот Hopper Ducts #2485

Завантажити Hopper Ducts