Hunting Dimension логотип

Hunting Dimension

Мод дозволяє створити полювальну дименсію без дня, де моби мають покращені характеристики.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2]


Завантаження 16M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

DarkhaxDev аватар

DarkhaxDev

Опис мода

Hunting DimensionБагато гравців зіткнулися з ситуацією, коли вони потребують речі з мобів, але не можуть полювати на них, оскільки на дворі день. Ця проблема особливо актуальна на серверах. Цей мод сподівається вирішити цю проблему і уникнути можливих суперечок, надаючи полювальну дименсію. Полювальна дименсія, яку надає цей мод, ніколи не настає день, що означає, що моби можуть з'являтися протягом усього дня. Цей проект спонсорується Nodecraft. Використовуйте код Darkhax і отримайте 30% знижку на перший місяць послуг!Моби в полювальній дименсіїМоби, які з'являються в полювальній дименсії, відрізняються від мобів, які зазвичай з'являються в грі. Вони матимуть додаткову природну броню, більшу кількість здоров'я і завдають більше шкоди. Ці підсилення мобів можна збільшити/зменшити/вимкнути, змінивши файл конфігурації. Гравці в полювальній дименсії також відчуватимуть, що корисні ефекти зліковуються двічі швидше, ніж повинні.Переваги ферми мобів
  • Збільшена (змінна) ймовірність того, що убиті моби випадково випадуть додатковий лут, ніби на них було застосовано заклинання збагачення (+1).

  • Збільшена (змінна) ймовірність того, що убиті моби випадково випадуть певну кількість додаткового досвіду.

  • Дименсія має значно менше утворення печер, що покращує ефективність ферми мобів.

  • Побудова ферм мобів в одній дименсії полегшує відстеження джерел навантаження.Як туди потрапити?Блоки порталу виготовляються, оточуючи стрілу восьми дерев'яними брусками. Рамка порталу поводиться так само, як і портал Неземлі. Портал можна запалити, клацнувши правою кнопкою миші на ньому будь-якою зброєю. Якщо нічого не виходить, можна використовувати кремінь і сталь, щоб запалити портал. Після активації порталу ввійдіть в нього і крадькома.Ползучий мохПолзучий мох - це предмет, який дозволяє гравцю змінити тип біома частинки в полювальній дименсії. Ползучий мох можна виготовити, оточивши блок з моховатого буліону восьмома лозами, листям або саджанцями. Після того, як ви створили ползучий мох, ви можете крадькома клацнути правою кнопкою миші, щоб встановити біом моху, в якому ви знаходитесь. Після встановлення потрібного біома ви можете перейти в полювальну дименсію та клацнути правою кнопкою миші з мохом (не крадькома), щоб застосувати зміни біома. Пам'ятайте, що ползучий мох може змінювати біом лише у частинці полювальної дименсії. Деякі біоми, які важко знайти, наприклад, льодові равнини, можна отримати за допомогою спеціальних рецептів крафту.

Скріншоти моду

Скріншот Hunting Dimension #1964
Скріншот Hunting Dimension #1965
Скріншот Hunting Dimension #1966

Завантажити Hunting Dimension

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Hunting Dimension 1.12.2
HuntingDimension-1.12.2-1.0.43.jar Forge 1.12.2