Hwyla логотип

Hwyla

HwyLa - форк WAILA, дозволений на ліцензії CC BY-NC-SA 4.0. Сумісний з Forge та Fabric.


Завантаження 80M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

TehNut аватар

TehNut

Опис мода

HWYLA (вимовляється Hwhy-la, схоже на Coo-Hwhip) - це проект, який був створений на основі WAILA від ProfMobius. Цей форк дозволений на ліцензії CC BY-NC-SA 4.0. Я маю намір швидко і часто оновлювати цей форк, і всі плагіни/додатки/сумісності, створені з офіційним модом, повністю сумісні з цим форком.


HWYLA доступний для всіх версій починаючи з 1.10.2 для Forge і Fabric (1.14 випуски та вище). Так, файли існують. Перестаньте просити мене портувати на версії, які я вже підтримую. Curse поганий і показує речі погано, використовуйте цю сторінку, щоб знайти потрібний файл.


Зміни можна знайти тут. Щоб дізнатися рецепт блоків у світі в JEI, за замовчуванням можна використовувати Numpad 3 та Numpad 4. Це вимагає встановлення JEI для роботи. Ви можете змінити кольори та формат тексту відомостей в гри, перейшовши до внутрішньоігрової конфігурації, відкривши екран опцій Waila та вибравши "Формат вмісту...".


Якщо ви маєте проблеми з обробниками відомостей, доданими модами, ви можете запустити /dumphandlers, що створить текстовий файл з усіма зареєстрованими обробниками та їх типами. З 1.12 Narrator може бути включений для відомостей. Це використовуватиме бібліотеку тексту в мовленні системи, щоб розповісти вам, що ви дивитесь. Якщо ви вважаєте, що показання елемента відомості в засобі вже зайве, його можна вимкнути.

Скріншоти моду

Скріншот Hwyla #2651
Скріншот Hwyla #2652
Скріншот Hwyla #2653
Скріншот Hwyla #2654
Скріншот Hwyla #2655
Скріншот Hwyla #2656