Моди на Майнкрафт Right Lazy DataFixerUpper(LazyDFU) [FORGE]
Lazy DataFixerUpper(LazyDFU) [FORGE] логотип

Lazy DataFixerUpper(LazyDFU) [FORGE]

LazyDFU - мод для Minecraft, що оптимізує процес DataFixerUpper. ⚙️

Доступно на версіях Minecraft

[1.19] [1.18] [1.17] [1.16.2]

Категорії мода


Завантаження 22M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Corgi_Taco аватар

Corgi_Taco

tuxed аватар

tuxed

Опис мода

Lazy DataFixerUpper (LazyDFU) [FORGE] - оптимізатор для Minecraft 🕹️

Lazy DataFixerUpper (LazyDFU) [FORGE] - це трохи особливий мод для Minecraft, який має на меті оптимізацію процесу ініціалізації DataFixerUpper. Це означає, що він змінює процес створення правил для перенесення даних зі старих версій гри до новіших таким чином, що вони створюються тільки тоді, коли це дійсно потрібно. Важливо зазначити, що LazyDFU не вносить змін до самого DFU і є високобезпечним, але все одно треба бути уважним при його використанні.

Як працює LazyDFU? 🧐

Основна ідея LazyDFU полягає в тому, що в більшості ситуацій немає необхідності конвертувати дані для кожної версії гри. Тому створення правил DFU відбувається пізніше, ніж зазвичай, а саме - після того, як гра вже була запущена. Ви можете помітити невеликі спади продуктивності, якщо LazyDFU активізує процес створення правил для перенесення даних, але одразу після цього продуктивність повернеться до норми.

Ефективність LazyDFU 🚀

Я провів тестування та зняв відео, де демонструється ефективність LazyDFU порівняно з іншими модами, наприклад, Cadmium і Smooth Boot. Cadmium також спрямований на оптимізацію правил, але він робить це лише частково. З іншого боку, LazyDFU дозволяє грі запускатися швидше, оскільки він відкладає створення правил DFU до моменту, коли це стане необхідним. Щодо Smooth Boot, який обмежує кількість потоків для створення правил DFU, LazyDFU видається кращим, оскільки він зовсім не активізує цей процес, який є найбільш ресурсомістким під час запуску гри.

LazyDFU проти інших модів 👊

Існують моди, які просто видаляють DFU, але вони можуть бути небезпечними. Якщо ви використаєте один з таких модів при завантаженні старого світу, це може призвести до його пошкодження. LazyDFU також може викликати невеликі спади продуктивності, але це набагато краще, ніж ризикувати пошкодженням світу. Тому LazyDFU - це більш безпечна альтернатива таким модам, як DataBreaker. 😊

Завантажити Lazy DataFixerUpper(LazyDFU) [FORGE]

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Lazy DataFixerUpper(LazyDFU) [FORGE] 1.19
lazydfu-1.19-1.0.2.jar Forge 1.19
Завантажити Lazy DataFixerUpper(LazyDFU) [FORGE] 1.18
lazydfu-1.0-1.18+.jar Forge 1.18
Завантажити Lazy DataFixerUpper(LazyDFU) [FORGE] 1.17
lazydfu-1.0-1.17.jar Forge 1.17
Завантажити Lazy DataFixerUpper(LazyDFU) [FORGE] 1.16.2
lazydfu-0.1.3.jar Forge 1.16.2