More Chickens логотип

More Chickens

Розширює функціонал моду SetyCz - Chickens, додаючи нові кури для розмноження.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2] [1.10.2] [1.11.2] [1.10.1]


Завантаження 17M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

GenDeathrow аватар

GenDeathrow

Опис мода

More Chickens - мод для Minecraft


More Chickens - це додаток, який розширює функціонал моду SetyCz - Chickens, дозволяючи підтримку модів для Minecraft. Після оновлення рекомендується видалити старі файли конфігурації (якщо ви їх не редагували). Цей мод був змінений, і старі налаштування конфігурації можуть викликати проблеми. More Chickens додає нових курей для таких модів, як Tinkers Construct, Ardite, Cobalt, Manyullyn, Pig Iron, Knight Slime, Coagulated Blood, Purple, Magma, Blue Slime, Draconic Evolution, Draconium, Awaken Draconium, Botania, ManaSteel, TerraSteel, Elementium, Base Materials (Ore Dictionary, працює з іншими модами), Copper, Brass, Cupronickel, Electrum, Invar, Bronze, Lead, Nickel, Platinum, Silver, Tin, Zinc, Steel, Silicon, Aluminium, Sulfur, Saltpeter, Mekanism, Osmium, Immersive Engineering, Uranium, Constantan, Extreme Reactors, Yellorium, Cyanite, Blutonium, Graphite, Ludicrite, Ender IO, Electrical Steel, Energetic Alloy, Vibarant Alloy, Redstone Alloy, Conductive Iron, Pulsating Iron, Dark Steel, Soularium, Thermal Foundation, Basalz Rod, Blitz Rod, Blizz Rod, Cinnabar, Enderium, Iridium, Lumium, Mithril, Signalum, Rich Slag, Slag, More Chickens, XP Chicken, Prismarine Shard, Prismarine Crystal, Soul Sand Chicken (спавниться в Nether) та Obsidian Chicken.


Варто зазначити, що у цьому моді можуть виникати певні проблеми з певними типами батьківських курей. Також, при редагуванні конфігурацій варто знати, що деякі поєднання батьківських типів можуть не працювати. В JEI кури не матимуть вказаних типів батьків, а кури будуть відображатися як рівень 1 у Waila.


Цей мод додає 59 нових курей, кожна з яких має задані типи батьків для розмноження. У майбутньому будуть додані ще багато базових металів, таких як олово, мідь та інші. Також планується додавання нових курей на основі ванільних матеріалів. Якщо у вас є ідеї, поділіться ними у цьому пості. Якщо у вас виникли питання, приєднуйтесь до моєї Curse Community за посиланням.

Завантажити More Chickens

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити More Chickens 1.12.2
morechickens-1.12.2-3.2.0.jar Forge 1.12.2
Завантажити More Chickens 1.10.2
MoreChickens-1.10.2-1.1.7.jar Forge 1.10.2
Завантажити More Chickens 1.11.2
morechickens-1.11.2-2.0.0.jar Forge 1.11.2
Завантажити More Chickens 1.10.1
MoreChickens-1.10.2-1.0.4.jar Forge 1.10.1