Mystcraft логотип

Mystcraft

Мод для Minecraft, що дозволяє створювати та досліджувати унікальні світи.


Завантаження 14M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

XCompWiz аватар

XCompWiz

Опис мода

Мод Mystcraft - це унікальна можливість перенести всесвіт гри Minecraft в безмежні простори фантастичних світів. Він дозволяє створювати та подорожувати до нових вимірів, які називаються Епохами. Цей мод - відтворення легендарної серії Myst в Minecraft, що розширює можливості ігри та додає порцію магії та таємниці.


Зібравши особливу книгу Mystcraft і набравши необхідну кількість ресурсів, ви зможете самостійно створити свій власний вимір. Виберіть тип терену, блоків, тварин та рослин, що будуть зустрічатися в цьому новому світі. Кожне ваше рішення матиме вплив на екосистему та природні умови Епохи.


Завдяки Mystcraft ви зможете відкривати нові світи з унікальними ландшафтами, різноманітними біомами та незвичайними тваринами та рослинами. Кожна Епоха - це новий шанс відкрити щось неймовірно красиве та захоплююче. Вибираючи свої генератори світів, ви створюєте унікальні комбінації теренів, які стануть вашими власними, неповторними світами.


У Mystcraft є безліч можливостей для дослідження та пригод. Ви можете знайти скривавлені книги, які ведуть до небезпечних та загадкових місць, або натрапити на старовинні печатки, що розкриють додаткові таємниці про Епохи. Зустрічайте нових монстрів, знаходьте скриті скарби та прокладайте свій шлях через густі ліси, мерзлі пустелі чи величні гори. Вибирайте свою власну пригоду та підкорюйте нові виміри світу Minecraft з Mystcraft!

Скріншоти моду

Скріншот Mystcraft #2546
Скріншот Mystcraft #2547
Скріншот Mystcraft #2548