Pixelmon логотип

Pixelmon

Мод для Minecraft з покемонами, битвами та новими предметами.

Доступно на версіях Minecraft

[1.20.2] [1.16.5] [1.20.1] [1.12.2]


Завантаження 16M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

PixelmonMod аватар

PixelmonMod

Isiliden аватар

Isiliden

Опис мода

Pixelmon мод для Minecraft


Pixelmon - це мод для Minecraft, який додає багато аспектів зі світу Pokémon. Він включає в себе саміх покемонів, битви, торгівлю та розведення. Крім того, Pixelmon додає в гру нові предмети, такі як шарики Поке та ТМ, нові ресурси, такі як руда бокситу та апрікорни, а також нові декоративні блоки, такі як стільці та годинники.


Багато з цих функцій моду Pixelmon намагаються максимально точно відтворити механіку ігор Pokémon, включаючи бойові механіки, які відповідають механіці ігор Pokémon покоління 8. Однак, деякі аспекти Pixelmon є оригінальними і відрізняються від ігор, такі як механіка розведення, де покемони потребують відповідного середовища навколо себе для розмноження.


Покемони в моді Pixelmon не з'являються випадково (наприклад, висока трава або печери), вони з'являються природним чином в Оверворлді, і гравець може з ними зіткнутися у бою. За замовчуванням, коли встановлений мод Pixelmon, звичайні моби Minecraft вимкнені і не з'являються, але їх можна активувати, змінивши конфігураційний файл Pixelmon.


Шарики Поке можна придбати в Поке-магазинах (які з'являються в містах) в обмін на Поке-долари, так само, як це відбувається в іграх. Однак, шарики Поке також можна виготовляти, якщо гравець має апрікорни та залізо.


Більшість предметів, включаючи ліки, тримачі предметів та ТМ, можуть бути отримані з різних джерел:  • Виготовлення певних предметів.

  • Сховки Поке-лут, які мають ту ж саму функцію, що і шарики Поке в іграх Pokémon.

  • Перемога над боссами Pokémon, мега-еволюційними дикими покемонами, які завжди будуть на кілька рівнів вище, ніж покемони гравців.

  • Можливість збирати предмети за допомогою здібності Збір (Pickup Ability), яка працює настільки ж, як і в іграх Pokémon.

  • Поке-магазини, які можуть продавати ліки та ТМ.


Pixelmon розроблений таким чином, щоб гравці та сервери могли вибирати та створювати свої власні цілі, будь то завершення Покедексу, перемога в боях між гравцями або інша ціль. В Pixelmon немає фіксованого прогресу тренерів, але сервери можуть використовувати NPC-тренерів або гравців як лідерів спортивних залів, а значки присутні в Pixelmon, якщо сервери бажають використовувати їх як знаки досягнення.


Pixelmon Mod OST

Скріншоти моду

Скріншот Pixelmon #1967

Завантажити Pixelmon

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Pixelmon 1.20.2
Pixelmon-1.20.2-9.2.6-universal.jar Forge 1.20.2
Завантажити Pixelmon 1.16.5
Pixelmon-1.16.5-9.1.10-universal.jar Forge 1.16.5
Завантажити Pixelmon 1.20.1
Pixelmon-1.20.1-9.2.3-universal.jar Forge 1.20.1
Завантажити Pixelmon 1.12.2
Pixelmon-1.12.2-8.4.3-universal.jar Forge 1.12.2