Portal Gun логотип

Portal Gun

Створіть портали та миттєво переміщуйтесь між ними! ⚙️🔵🔶 Повністю відтворює Портал Ган з гри Portal. ⚡️🎮


Завантаження 36M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

iChun аватар

iChun

Опис мода

🎮 Представляємо модифікацію Portal Gun для Minecraft 🎮

Portal Gun - це мод, який дозволяє гравцям в Minecraft відтворити всесвітно відомий Портал Ган з гри Portal від компанії Valve. З цим інструментом ви зможете створювати портали для миттєвого переміщення між різними локаціями в грі. Для управління цим сильним засобом вам знадобиться кілька спеціальних предметів.

🔧 Необхідні предмети 🔧

  • Пил з перлини Ендер - це основний компонент, який вам знадобиться для створення Портал Гану. Вам потрібно буде зібрати деяку кількість Ендер перлин і перетворити їх у пил.
  • Міні чорна діра - це рідкісний предмет, який можна отримати від мобів або згенерувати випадковим чином в грі. Він необхідний для створення потужних порталів і використання їх можливостей.
  • Стандартний Портал Ган (Normal Mode) - це звичайний Портал Ган, який ви можете створити з вищезазначених матеріалів. Він має дві основні функції: створення синього порталу та створення помаранчевого порталу.

🕹 Керування 🕹

Для створення порталу, використовуйте кнопку атаки для стрільби синім порталом, а кнопку використання предмету - для стрільби помаранчевим порталом. Після цього ви зможете пересуватися через портали, миттєво переміщуючись між різними точками в грі.

🔄 Оновлення 🔄

Інформацію про оновлення та релізи версій 1.10.2 та 1.12.2 ви можете знайти на відповідній сторінці модифікації. Деталі про мод для старіших версій також доступні.

Скріншоти моду

Скріншот Portal Gun #275

Завантажити Portal Gun