Prestige логотип

Prestige

Система прогресу для модпаків, нагорода очками.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2]


Завантаження 12M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Jaredlll08 аватар

Jaredlll08

DarkhaxDev аватар

DarkhaxDev

Опис мода

Престиж - це мод, який дозволяє створювати системи прогресу для модпаків, які виходять за межі одного файлу світу. УВАГА: Цей мод все ще знаходиться в розробці. Список команд буде змінюватися під час оновлень моду. Цей мод був випущений на Curse раніше, ніж планувалося, щоб гравці могли заробляти очки престижу в майбутніх модпаках, які будуть використовувати цей мод та його функції.


Як це працює? Цей мод додає кілька команд, які можуть бути інтегровані в завдання, досягнення або виконані за допомогою блоків команд. Ці команди використовуються для нагородження гравцям очками престижу. Ці очки можуть бути використані гравцем для розблокування вами визначених нагород. Гравці мають можливість звертатися до магазину нагород престижу, коли вони починають новий світ з достатньою кількістю очок, щоб щось купити. Або ви можете використовувати команду для відкриття GUI на попередніх прогресивних точках.


Команди:  • /prestige - Ця команда покаже вам всі команди в моді.

  • /prestige add <гравець> <кількість> [джерело] - Ця команда нагородить гравця вказаною кількістю очок престижу. Ви також можете опціонально визначити джерело.

  • /prestige remove player <кількість> - Дозволяє видалити очки у гравця.

  • /prestige open [гравець] - Відкриває GUI нагород престижу. Якщо гравець не вказаний, GUI буде відкрито для того, хто виконує команду.

  • /prestige info - Показує інформацію про ваші поточні очки престижу.

Завантажити Prestige

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Prestige 1.12.2
Prestige-1.12.2-1.1.59.jar Forge 1.12.2