Quality Tools логотип

Quality Tools

Покращте інструменти, броню та зброю у Майнкрафті з новим модом.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2] [1.11.2] [1.10.2]


Завантаження 17M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Tmtravlr аватар

Tmtravlr

Опис мода

Чи готові ви до пригод у світі Майнкрафт? 😜

Забудьте про стандартні інструменти та зброю, познайомтеся з модом Quality Tools! Цей мод дозволяє додавати випадкові характеристики до інструментів, броні та зброї, які опиняються у вашому інвентарі. Вдихнувши натхнення від інструментів з Terraria, Quality Tools надає безліч нових можливостей для вдосконалення вашого геймплею.

Quality Tools та його особливості 🛠️

В Quality Tools ви зможете настроїти якості та інструменти, які можуть їх отримати. Наприклад, використовуючи станцію покращення, ви зможете змінити якість свого інструменту. Просто помістіть інструмент у верхній слот, а матеріал, який ви зазвичай використовуєте для його ремонту, у нижній слот, та натисніть кнопку. Якщо інструмент не підлягає ремонту, для нього існує конфігураційний файл, де можна вказати спеціальні матеріали для покращення. Наприклад, для ножиць можна використовувати залізні слитки. Ви також зможете додати матеріали для модифікованих інструментів, які не мають предметів для ремонту. Мод автоматично використовує інструменти та їх ремонтні предмети з інших модів, наприклад, ці ножі з Botania. Також підтримується Baubles, тому будь-які предмети, які можуть бути вставлені в слоти Baubles, можуть мати якості.

Установка моду Quality Tools 🎮

Щоб встановити мод Quality Tools, слідуйте звичайній процедурі встановлення модів Forge (якщо вам потрібна допомога, є багато підручників). Для роботи моду також потрібно встановити Potion Core як ядро. Також підтримується Baubles.

Завантажте Quality Tools прямо зараз! 👍

Не втрачайте часу, завантажте Quality Tools прямо зараз та насолоджуйтесь новими можливостями гри! Цей мод можна використовувати в модпаках. Якщо ви знайдете будь-які помилки, будь ласка, повідомте про них. Всі коментарі ви можете залишити на сторінці форуму Майнкрафт, де я зможу їх побачити. Приготуйтесь до захоплюючих пригод з Quality Tools!

Скріншоти моду

Скріншот Quality Tools #1862
Скріншот Quality Tools #1863
Скріншот Quality Tools #1864
Скріншот Quality Tools #1865
Скріншот Quality Tools #1866
Скріншот Quality Tools #1867
Скріншот Quality Tools #1868
Скріншот Quality Tools #1869

Завантажити Quality Tools

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Quality Tools 1.12.2
QualityTools-1.0.7_for_1.12.2.jar Forge 1.12.2
Завантажити Quality Tools 1.11.2
QualityTools-1.0.4_for_1.11.2.jar Forge 1.11.2
Завантажити Quality Tools 1.10.2
QualityTools-1.0.4_for_1.10.2.jar Forge 1.10.2