Моди на Майнкрафт Right RandomPatches (Forge)
RandomPatches (Forge) логотип

RandomPatches (Forge)

RandomPatches - набір патчів для Minecraft з різними корисними функціями.


Завантаження 68M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

TheRandomLabs аватар

TheRandomLabs

Опис мода

RandomPatches - це мод, який містить низку різних патчів для Minecraft. Він є абсолютно автономним і не потребує встановлення будь-яких залежностей. Якщо ви маєте які-небудь пропозиції або виявили проблеми, будь ласка, використовуйте систему відстеження проблем GitHub, переконайтеся, що ви користуєтеся останньою версією мода для вашої версії Minecraft - це полегшить слідкування за всім. Уникайте залишати коментарі на сторінці проекту CurseForge або надсилати їх мені у приватному повідомленні. Дякую!Підтримайте мою роботу, якщо вам сподобався мод, у мене є Patreon! Відчуйте себе вільними зайти туди.Особлива подяка kreezxil за підтримку моєї роботи!Я співпрацюю з Apex Hosting! На моє думку, їх сервери не лагають, легкі в управлінні і високої якості. Перевірте їх тут:RandomPatches - це мод, який містить низку різних патчів для Minecraft. Цей мод містить лише функції, які вимагають ASM трансформаторів. Твіки, які не вимагають ASM трансформаторів, ідуть в RandomTweaks, який я рекомендую як доповнювальний мод. Якщо встановлено на клієнт, RandomPatches повинен бути повністю сумісний з ванільними серверами, і якщо встановлено на сервері, він повинен бути повністю сумісний з ванільними клієнтами. Це також означає, що клієнт може підключатися з іншою версією мода, ніж та, що на сервері. Усі патчі або виключно клієнтські, або виключно серверні. Для простої версії Fabric цього мода див. тут.Особливості:
  • Час відповіді та тайм-аут входу: Час відповіді та тайм-аут входу заборонені в стандартному Minecraft і часто недостатньо довгі для повільних комп'ютерів. У Minecraft 1.9 і вище RandomPatches дозволяє налаштувати тайм-аут входу, а у Minecraft 1.12 і вище читання теж є налаштовуваним. За замовчуванням RandomPatches встановлює час читання та тайм-аут входу на 90 секунд. Час читання - це час, протягом якого сервер чекає відповіді на пакет KeepAlive, що відправляється кожні 15 секунд. Цей інтервал також можна налаштувати в Minecraft 1.9 і вище. Час читання автоматично округлюється до добутку інтервалу пакета KeepAlive. Не збільшуйте інтервал пакета KeepAlive, якщо це необхідно. Залишивши його на 15, повинно бути все гаразд. Тайм-аут входу взагалі має більше впливу, ніж тайм-аут читання. Це також встановлює системні властивості fml.readTimeout та fml.loginTimeout. Ці тайм-аути можна налаштувати та застосовувати в грі, якщо патчі NetHandlerPlayServer вимкнені в конфігурації. Тайм-аут входу цілком здійснюється на сервері, а тайм-аут читання відноситься до клієнта і сервера.

  • Примусовий повернення на початковий екран: В стандартному режимі гра повертається в меню Multiplayer/Realms після відключення від сервера. RandomPatches надає можливість примусового повернення на початковий екран після відключення. Ця опція вимкнена за замовчуванням. Це можна використовувати спільно з ServerObserver. Якщо у вас увімкнено автопідключення і ви виходите з сервера, щоб піти відлучитися, він автоматично поверне вас на початковий екран, щоб зберегти ресурси сервера.

Скріншоти моду

Скріншот RandomPatches (Forge) #2824

Завантажити RandomPatches (Forge)