Resourceful Bees логотип

Resourceful Bees

Мод, що дозволяє налаштовувати бджіл для генерації ресурсів, включаючи мед і інші матеріали.

Доступно на версіях Minecraft

[1.19.2] [1.16.5] [1.16.4] [1.16.3] [1.16.1] [1.15.2]


Завантаження 9M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

epic_oreo аватар

epic_oreo

ThatGravyBoat аватар

ThatGravyBoat

Dawn_Felstar аватар

Dawn_Felstar

Опис мода

Resourceful Bees - це мод, створений для розробників пакетів, який відкриває практично необмежені можливості для бджіл. Наші бджоли можуть бути повністю налаштовані за вашим смаком: від того, з яким предметом вони схрещуються, до квітки, з якої вони отримують пилок. Ресурсна бджола генерує ресурси, отримуючи пилок з квіток і створюючи медові соти у наших вуликах. Ці соти можуть бути пропущені через наш центрифуг або використані в рецептах для ремесел.


Вони також можуть генерувати ресурси через мутації, де ви можете встановити блок, рідину або сутність для мутації в інший блок, рідину або сутність. У нашому моді є структури та блоки, які дозволяють генерувати велику кількість ресурсів навіть з невеликої кількості бджіл. Ми намагаємося зробити так, щоб ви могли підняти рівень вашого вулика до вищого тиру та до пасіки, що змінює кількість виведених продуктів, щоб конкурувати з іншими модами ресурсів без збільшення лагів.


Якщо ви бажаєте дізнатися більше інформації про мод або задати питання, ви можете приєднатися до нашого дискорду тут. Ми, як розробники, розуміємо, наскільки дратуюче, коли моди та API не мають хороших вікі або документації, тому ми намагалися зберегти наші документи якнайкраще можемо, тому якщо ви бажаєте ознайомитися з нашими документами, ви можете знайти їх тут. Примітка: встановіть Generate Default Bees у нашій конфігурації на false, якщо ви бажаєте перевизначити типові бджоли.

Скріншоти моду

Скріншот Resourceful Bees #15492
Скріншот Resourceful Bees #15493
Скріншот Resourceful Bees #15494
Скріншот Resourceful Bees #15495
Скріншот Resourceful Bees #15496

Завантажити Resourceful Bees