SkyFactory 4 логотип

SkyFactory 4

Najlepszy modpack do gry Skyblock! Oglądaj rozwój na: darkosto.tv/SkyFactoryLive

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2]

Категорії мода


Завантаження 10M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

darkosto аватар

darkosto

Firstnecron аватар

Firstnecron

Blargerist аватар

Blargerist

Опис мода

SkyFactory 4: Новий рівень у світі Minecraft


Новий мод SkyFactory 4 - це оновлений досвід у світі skyblock, який раніше не був бачений в серії. Цей мод пропонує повну автоматизацію, технології, магію та навіть ресурси бекона! У цій версії вас чекає понад 30 типів світу, щоб ви могли грати як ніколи раніше!


Одним із головних відмінностей цієї версії від попередніх є повністю перероблений процес збору ресурсів. Тепер ви не будете просіяти ресурси, а зможете користуватися Sky Orchards. Resource Trees надає вбудовану систему прогресії та дозволяє гравцю вибирати ресурси, які він хоче виробляти, а не випадкову систему. Для більш поглибленого досвіду ми видалили книгу досягнень і замінили її системою досягнень. Гра буде вести облік ваших досягнень за вас, не вимагаючи вручну перевіряти, що ви досягли.


Вступ до системи престижу


SkyFactory 4 представляє систему престижу! Це абсолютно необов'язковий режим гри, який дозволяє вам розблокувати моди, предмети та механіки через відкриту систему прогресії. Престижні очки і розблокування є глобальними і можуть бути використані на інших світах!


Почніть, увімкнувши режим престижу на екрані створення світу. Поза цим початковим випуском, ми плануємо регулярні оновлення контенту, окрім виправлення помилок. У грі уже є повна прогресія до пізньої гри. Нові оновлення контенту введуть нові типи світу, нові режими гри, більше розблокувань престижу та багато іншого!


Додаткова інформація


Дізнайтеся більше про налаштування та гру на сервері на нашій сторінці вікі: darkosto.tv/SkyFactoryLive

Завантажити SkyFactory 4

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити SkyFactory 4 1.12.2
SkyFactory-4_4.2.2.zip Forge 1.12.2