Sodium логотип

Sodium

Поліпшення рендерингу та графіки у Minecraft 1.16+ без втручання у зовнішній вигляд гри.

Категорії мода


Завантаження 31M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

jellysquid3_ аватар

jellysquid3_

Опис мода

Sodium - це результат тисяч годин розробки, завдяки якій цей мод став можливим, завдяки гравцям, як ви. Якщо ви хочете виразити свою вдячність за нашу роботу та підтримати розвиток Sodium, розгляньте можливість купити нам каву. Sodium - це безкоштовний і відкритий мод для клієнтів Minecraft 1.16+, який значно покращує продуктивність рендерингу та виправляє деякі графічні проблеми. Він має широку сумісність з екосистемою модів Fabric порівняно з іншими модами, спрямованими на рендеринг, і робить це без втручання у зовнішній вигляд гри, даруючи вам аутентичне відчуття блокової гри.


Інструкція щодо встановлення


Переконайтеся, що ви прочитали розділ Сумісність драйверів на нашій вікі, перш ніж встановлювати Sodium. Він містить важливі інструкції про те, як запобігти збоям та іншим проблемам з продуктивністю. Sodium - це мод Fabric, що означає, що він потребує завантажувача Fabric. Якщо ви використовуєте сторонній лаунчер, він, ймовірно, має вбудовану функціональність для автоматичної установки мод-завантажувачів. Після встановлення завантажувача Fabric ви можете просто помістити Sodium у свою папку з модами, як і будь-що інше. Не впевнені, чи встановили мод правильно? Перевірте екран налаштувань відео в Minecraft, який повинен показати наше нове та покращене користувацьке інтерфейс для зміни налаштувань. Не впевнені, як налаштувати мод? Не хвилюйтеся, вам ймовірно не потрібно. За замовчуванням Sodium увімкне всі оптимізації, які підтримуються на вашій системі, що дарує вам найкращий досвід. Зазвичай слід змінювати налаштування відео, пов'язані з продуктивністю та іншими розширеними функціями, якщо у вас виникають проблеми.


Якщо вам потрібна ще більша продуктивність? За дизайном Sodium оптимізує лише код рендерингу Minecraft. Ви також повинні встановити наші інші моди, такі як Lithium (для MC 1.15+) та Phosphor (для MC <1.19), щоб оптимізувати інші частини гри. Це зроблено для того, щоб гравці могли вибирати, які моди вони хочуть використовувати, але ми зазвичай рекомендуємо використовувати нашу повну колекцію.


Як повідомляти про проблеми


Будь ласка, скористайтеся трекером проблем, щоб повідомляти про баги, збої та інші проблеми. Обов'язково включайте інформацію про моди, які ви використовуєте, і додавайте будь-які файли звітів/журналів, які ви маєте.


Часто задавані питання


У нас є коротка вікі з деякими найчастіше задаваними питаннями тут. Ймовірно, ваше питання вже має відповідь тут.

Скріншоти моду

Скріншот Sodium #23551

Завантажити Sodium

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft