Моди на Майнкрафт Right Soul Shards: The Old Ways
Soul Shards: The Old Ways логотип

Soul Shards: The Old Ways

Зберігайте душі створінь у самоцвітах для використання в душевих клітках.


Завантаження 13M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

SgtPunishment аватар

SgtPunishment

TehNut аватар

TehNut

Опис мода

Soul Shards: The Old Ways - це простий мод, який дозволяє зберігати душі створінь у самоцвітах для використання в душевих клітках для подальшого виклику їх більше. У поточних версіях ви отримуєте вкладку, побудувавши невелику структуру і клацнувши правою кнопкою миші по центру з діамантом. Перший вбивство, яке ви отримуєте з вкладкою у вашому інвентарі, зв'язує цю вкладку з вбитою сутністю. Вона отримуватиме душі лише з цієї сутності надалі. Щоб прискорити процес, ви можете клацнути правою кнопкою миші на мобільному спавнері, що містить зв'язану сутність, щоб збільшити його збережену кількість на 200 (налаштовується).


Soul Shards: The Old Ways повертає мод на повний коло з реімплементацією душевої печі та скаженого есенсу. На відміну від оригінальної концепції, цей мод дозволяє вам налаштувати майже все, що ви можете уявити всередині мода. Не подобається, як довго триває плавлення Соуліуму або душевої вкладки? Ви можете змінити це в файлі конфігурації. Не хочете використовувати новий (старий) механізм? Увімкніть режим спрощення, і він повернеться до старого (новішого) механізму клацання по гловстону (не рекомендується, і ми будемо його поступово припиняти).


Офіційний форумний потік розташований тут. Наша політика мод-пакету: Ви можете використовувати Soul Shards: The Old Ways у своєму мод-пакеті, якщо ніяка частина (предмет, файл або мод-пакет) не розміщується за платними стінками або рекламними посиланнями, і ви не перерозповсюджуєте мод сам по собі.

Скріншоти моду

Скріншот Soul Shards: The Old Ways #4231

Завантажити Soul Shards: The Old Ways