Моди на Майнкрафт Right Spice of Life: Carrot Edition
Spice of Life: Carrot Edition логотип

Spice of Life: Carrot Edition

Мод, що нагороджує за споживання різної їжі, збільшуючи макс. здоров'я.


Завантаження 46M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

lordcazsius аватар

lordcazsius

Опис мода

Мод Spice of Life: Carrot Edition - це мод, створений для підтримки різноманітності у харчуванні! Він нагороджує гравця за споживання різних видів їжі, а не покарає його за недоїдання різноманітної їжі. Натомість використовується підхід "морковка". Цей мод не є розгалуженням (і тому сумісний з) оригінальним Spice of Life, хоча названий подібно, оскільки це схожа концепція, але з оберненими наслідками!


Особливості:  • Мод відстежує кількість унікальних продуктів, які гравець з'їв. Проходячи певні позначки унікальних продуктів, гравець постійно отримує нові серця, збільшуючи своє максимальне здоров'я!

  • Гравцям потрібно вибирати екзотичні продукти, щоб досягнути максимальної кількості HP. Мод має спеціальну конфігурацію для встановлення початкової кількості сердець гравця (яка може бути менше 10 за бажанням) та кількості унікальних продуктів, які гравець повинен з'їсти, поки досягне кожної позначки.

  • Мод також пропонує книгу поживи, яка візуалізує загальний прогрес, а також списки з'їденої та не з'їденої їжі.


Команди:  • /foodlist size - показує кількість унікальних продуктів, які ви з'їли, та скільки їх потрібно з'їсти до наступної позначки.

  • /foodlist clear - очищає список унікальних продуктів, які гравець з'їв, і скидає лічильник сердець.

  • /foodlist sync - синхронізує список їжі з клієнтом, коли щось пішло не так і вони не відповідають.


Конфігурація 1.13+ (ВАЖЛИВО):


У версіях після 1.12 Forge перейшов на нову систему конфігурації, що означає, що SoL: Carrot тепер має два (3, якщо враховувати умовні значення) місця для налаштувань.


Клієнтські конфігурації (наприклад, візуальні параметри) знаходяться в звичайній папці конфігурації і не синхронізуються між сервером і клієнтом. Серверні конфігурації (позначки / серця / чорний список та ін.) зберігаються в папці serverconfig (навіть в одиночній грі!) у кожному світі і синхронізуються з клієнтом.


Примітки:  • Для попередніх версій моду потрібно AppleCore.

  • Якщо ви хочете спілкуватися з розробниками цього моду, приєднуйтесь до нашого серверу Discord! Якщо вам подобаються мої моди, перевірте інші роботи на Curseforge.

Скріншоти моду

Скріншот Spice of Life: Carrot Edition #3264
Скріншот Spice of Life: Carrot Edition #3265
Скріншот Spice of Life: Carrot Edition #3266
Скріншот Spice of Life: Carrot Edition #3267

Завантажити Spice of Life: Carrot Edition