Sync логотип

Sync

Мод Sync дозволяє створювати клони гравця з власним інвентарем.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2] [1.10.2] [1.7.10] [1.7.2] [1.6.4]


Завантаження 13M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

iChun аватар

iChun

Опис мода


Мод Sync для Minecraft


Переможець (Індивідуальний) третього 96-годинного конкурсу моддингу, ModJam. Sync вільно натхненний веб-серією Sync від CorridorDigital. Мод Sync надає клони, або, як ми їх називаємо, оболонки. Ці оболонки фактично є новою особою, з власним інвентарем, рівнем досвіду і навіть режимом гри. Однак те, що їм не вистачає, це розуму для керування ними. Саме тут з'являється гравець. Кожна оболонка біометрично пов'язана з гравцем, чиї зразок використовується для її створення, і дозволить гравцю "синхронізувати" свій розум з іншою оболонкою, в суті створюючи кілька екземплярів гравця.


Як використовувати мод Sync:  • Поставте конструктор оболонок і клацніть на нього, щоб надати зразок (увага, це болить!).

  • Конструктор оболонок не може працювати без енергії, тому поставте біжучу доріжку поруч з ним і приверніть Свиню або Вовка до центру біжучоі̆ доріжки, щоб виробляти Piggawatts.

  • Поставте пристрій для зберігання оболонок і надайте червону камінь до нього. Індикатор перейде на зелений і ви зможете увійти у пристрій зберігання, щоб активувати його.

  • Ви побачите радіальне меню із списком доступних оболонок і їх позицій. Виберіть оболонку в конструкторі (позначену індикатором "Готово") і спостерігайте, як ви синхронізуєтеся з новою оболонкою.


Додаткові функції:  • Оболонки надають "додаткове життя" гравцю. Коли використовувана вами оболонка помирає, ви миттєво синхронізуєтеся з найближчою доступною оболонкою.

  • Ви можете вказати оболонку вподобання, клацнувши на пристріі̆ зберігання з ліжком, позначивши її як домашній пристрій зберігання.

  • Предмети: Ядро Sync, Конструктор оболонок, Присутність оболонок, Біжуча доріжка.

Завантажити Sync

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Sync 1.12.2
Sync-1.12.2-7.1.0.jar Forge 1.12.2
Завантажити Sync 1.10.2
Sync-1.10.2-6.0.1.jar Forge 1.10.2
Завантажити Sync 1.7.10
Sync-4.0.1.jar Forge 1.7.10
Завантажити Sync 1.7.2
Sync-3.0.1.jar Forge 1.7.2
Завантажити Sync 1.6.4
Sync2.2.3.zip Forge 1.6.4