The Pixelmon Modpack логотип

The Pixelmon Modpack

Pixelmon Modpack - додає покемонів у світ Minecraft, забезпечуючи захопливий геймплей.

Доступно на версіях Minecraft

[1.20.2] [1.16.5] [1.12.2]

Категорії мода


Завантаження 12M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

PixelmonMod аватар

PixelmonMod

Isiliden аватар

Isiliden

Опис мода

The Pixelmon Modpack - це унікальний набір модифікацій для Minecraft, який пропонує захопливий досвід гри з використанням Pixelmon Mod. Цей мод додає можливість досліджувати, ловити, боротися та багато іншого з покемонами у світі Minecraft.


Pixelmon Mod - це неймовірна модифікація для Minecraft, яка відкриває перед вами широкі можливості взаємодії з покемонами. Ви зможете відчути справжню атмосферу захоплюючих пригод та битв у світі Minecraft завдяки цьому моду.


Pixelmon OST, від Chris Geddes - професійно створена, унікальна музична супровід, яка додасть неповторності та іммерсії до вашого геймплею з цим модом.


Journeymap - інтеграція спрайтів на мапі, що дозволяє вам зручно орієнтуватися у світі. Деякі сервери можуть мати цю функціональність вимкненою.


Oh The Biomes Youll Go - це мод для дослідження та пригод, який запрошує вас в незабутню подорож по біомах Minecraft. Понад 80 магічних, реалістичних та захоплюючих біомів, які додаються до вашого світу разом із інтеграцією Pixelmon.


Natures Compass - цей мод дозволяє вам легко знаходити біоми у світі, що є незамінним інструментом у поєднанні з додатковими біомами.


Explorers Compass - цей мод дозволяє вам легко знаходити структури у світі, що стає надзвичайно корисним у поєднанні з новими структурами для Pixelmon.

Скріншоти моду

Скріншот The Pixelmon Modpack #14612

Завантажити The Pixelmon Modpack

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити The Pixelmon Modpack 1.20.2
The Pixelmon Modpack 9.2.6.zip Forge 1.20.2
Завантажити The Pixelmon Modpack 1.16.5
The Pixelmon Modpack 9.1.10.zip Forge 1.16.5
Завантажити The Pixelmon Modpack 1.12.2
The+Pixelmon+Modpack-8.3.1.zip Forge 1.12.2