The Weirding Gadget логотип

The Weirding Gadget

Завантажувач чанків для Minecraft, що забезпечує стабільну роботу механізмів у відсутність гравця.

Доступно на версіях Minecraft

[1.18] [1.17] [1.16.2] [1.12.2] [1.10.2] [1.11.2]

Категорії мода


Завантаження 17M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

AtomicBlom аватар

AtomicBlom

Опис мода

🎮 "The Weirding Gadget" - унікальний мод для Minecraft 🎮

Мод "The Weirding Gadget" для популярної гри Minecraft дозволяє завантажувати окремі частини ігрового світу, забезпечуючи стабільну роботу різних механізмів і процесів, навіть якщо гравці відсутні в грі. Цей чанк-лоадер був створений за пропозицією групи геймерів, які прагнули зберегти функціональність своїх споруд і ферм, навіть коли вони не активні в грі протягом тривалого часу.

"The Weirding Gadget" за замовчуванням завантажує область розміром у 3x3 чанки (48x48 блоків) навколо себе, і це триває 7 днів. Чанк-лоадер не вимикається, якщо гравець знаходиться в грі, а період неактивності починається після того, як гравець вийшов з гри. Якщо чанк-лоадер вимкнувся, він перестає обертатися, і будь-хто може його активувати, використовуючи праву кнопку миші.

😲 Новинки у версії 2.0 😲

"The Weirding Gadget" тепер підтримує мультиплеєр. Кожен гравець може активувати його, використовуючи праву кнопку миші. Чанк-лоадер стане неактивним, якщо ВСІ гравці будуть в офлайні протягом встановленого періоду часу. Цікавий факт - "The Weirding Gadget" можна носити на голові, щоб легше орієнтуватися та знайти розташування вимкнених чанк-лоадерів, які треба активувати.

📝 Рецепт створення ("крафту"): 📝

  • 1 x Емеральд
  • 4 x Лазурит
  • 4 x Залізний злиток
  • 4 x Редстоун

Мод "The Weirding Gadget" має графічне оформлення, яке було надано Rorax. У майбутньому планується покращити функціональність та вирішити проблеми з освітленням на Spinner. Наразі це виглядає дещо незвично, але розробник працює над вирішенням цього питання.

Завантажити The Weirding Gadget