Translocators логотип

Translocators

Translocators - переміщення предметів та рідин між інвентарями.

Доступно на версіях Minecraft

[1.7.10] [1.6.4]


Завантаження 10M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Chicken_Bones аватар

Chicken_Bones

Опис мода

Translocators - мод, який дозволяє переміщувати предмети та рідини між недалекими інвентарями з великою кількістю налаштувань у спосіб, який відчувається природним для Minecraft. Розроблений за 36 годин під час конкурсу моддингу ModJam і вдалося здобути перше місце. Версії 1.8+ за посиланням minecraft.curseforge.com/projects/translocators-1-8


Translocators - це робочий стіл для крафта, розташований на поверхні. Translocator існує у вигляді предмета та рідини. Ви розміщуєте їх на боці інвентаря або резервуара. Вони переміщають предмети та рідини в одному блочному просторі. Якщо центральна частина виступає, предмети/рідини будуть тікати з цього боку, до боків з втопленим центром. Предмети/рідини завжди будуть переміщуватися до виходів без червоного каменю, якщо можуть. Предмети/рідини будуть рівномірно розподілені між доступними виходами. Предмети будуть взяті зі слота з найбільшою кількістю. Правий клік на плиті предметного транслятора викликає налаштовуваний фільтр. Ці слоти є штучними і можуть бути налаштовані за допомогою захоплення та перетягування NEI. Додавання світлокаменю на плиту дозволяє йому переміщувати стопки за один раз. Додавання червоного каменю дозволяє перемикати вхід/вихід за допомогою сигналу червоного каменю. Додавання алмазного кришталю (даймонд у верстаті додає 9) робить транслятор регулювальним. В цьому режимі він буде підтримувати певну кількість предметів, встановлену в фільтрі, в інвентарі, до якого він прикріплений. На вставному боці він прийматиме лише предмети для заповнення інвентаря відповідно до фільтра, на викидному боці він вибиватиме будь-які предмети, які не відповідають фільтру. Додавання залізної руди дозволяє транслятору випускати сигнали червоного каменю в підключений інвентар у певних умовах. На вставному боці він видасть сигнал, якщо для будь-якого предмета, який відповідає фільтру, не вистачає місця. На викидному боці він видасть сигнал, якщо немає місця для будь-якого предмета, який відповідає фільтру. Shift-Правий клік на плиті зніме та викине всі оновлення, розміщені на трансляторі.


Робочий стіл для крафта розміщується, натискаючи C (типове зв'язування клавіш, що можна змінити в налаштуваннях), дивлячись на тверду верхню поверхню. Сітка залишиться протягом 20 секунд або 2 хвилин з моменту останнього використання. Правий клік на предметах додасть/видалить їх з сітки. Натисканням C ще раз на сітці будуть виготовлені предмети.

Завантажити Translocators

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Translocators 1.7.10
Translocator-1.7.10-1.1.2.16-universal.jar Forge 1.7.10
Завантажити Translocators 1.6.4
Translocator-1.6.4-1.1.0.15-universal.jar Forge 1.6.4