Translocators 1.8.+ логотип

Translocators 1.8.+

Translocators - Мод для Minecraft: переміщення предметів у грі.

Доступно на версіях Minecraft

[1.16.5] [1.12.2] [1.11.2] [1.10.2] [1.9.4]


Завантаження 40M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

covers1624 аватар

covers1624

Опис мода


Translocators 1.8.+ - Нова реальність переміщення предметів у Minecraft


Translocators - це мод, який дозволяє вам передавати предмети та рідини між недалекими інвентарями з великою кількістю налаштувань у спосіб, що відчувається природним для Minecraft. Розроблений за 36 годин під час конкурсу моддингу ModJam, він зміг здобути перше місце.


Транслокатори мають форму крафтової сітки, яка може бути розміщена. Транслокатори доступні у вигляді предметів та рідин. Ви розміщуєте їх на боці інвентаря або резервуару. Вони переміщують предмети та рідини в межах одного блоку простору. Якщо центральна частина виступає, предмети/рідини будуть течі з цього боку до боків з втопленим центром. Предмети/рідини завжди будуть переміщуватися до виходів без червоного каменю, якщо це можливо. Предмети/рідини будуть рівномірно розподілятися між доступними виходами. Предмети будуть братися зі слоту з найбільшою кількістю.


Натискання правою кнопкою миші на пластину транслокатора відкриває налаштування фільтра. Ці слоти є фіктивними і можуть бути налаштовані за допомогою перетягування з NEI. Додавання гліцерину на пластину дозволяє передавати стіки за раз. Додавання червоного каменю дозволяє вам перемикати вхід/вихід за допомогою сигналу червоного каменю. Додавання діамантового крихітки (діамант у крафтінговому столі дає 9) встановлює транслокатор у регулюючий режим. В цьому режимі він буде підтримувати певну кількість предметів, встановлену в фільтрі в інвентарі, до якого він приєднаний.


Зміщене клацання правою кнопкою на пластину знімає і видаляє всі покращення, що були розміщені на транслокаторі. Сітка крафтінгу розміщується шляхом натискання C (типове зв'язування клавіш, яке можна змінити в налаштуваннях) під час перегляду твердої верхньої поверхні.


Сітка залишиться на 20 секунд або 2 хвилини з моменту останнього використання. Правий клік предметами додасть/видалить їх зі сітки. Натисканням C на сітці буде виготовлено предмети.


Стабільні збірки можна знайти тут. Ставте патроном для Chicken-Bones. Приєднуйтеся до нас на IRC! Канал #ChickenBones Сервер: Esper.net Я маю дозвіл від Chicken Bones! Подивіться тут для проблеми на Github або тут.


Завантажити Translocators 1.8.+