Моди на Майнкрафт Right Wireless Redstone CBE
Wireless Redstone CBE логотип

Wireless Redstone CBE

Мод для Майнкрафт з безпроводною передачею сигналів червоного каменю. Навігація та синхронізація сигналів у різних розмірах.

Доступно на версіях Minecraft

[1.12.2] [1.11.2] [1.10.2]

Категорії мода


Завантаження 14M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

covers1624 аватар

covers1624

Опис мода

Мод Wireless Redstone CBE - це унікальний мод, що дозволяє передавати сигнали червоного каміння безпроводно. Навіть якщо ви не використовуєте Червоний камінь, цей мод може бути корисним для вас. Знайшли крутий ландшафт, який хочете позначити, цікаву печеру для дослідження або постійно втрачаєте дорогу від бази до бази? Ви коли-небудь мріяли, щоб компас вказував кудись інде або був спосіб позначати речі на карті? Тепер це можливо. З цим модом ви можете використовувати безпровідні сигнали для навігації. Сигнали синхронізуються в розмірі, який називається Червоний Ефір або REther. Цей розмір не має фізичної форми і відображає лише сигнали. До нього можна отримати доступ, поєднуючи міжрозмірні властивості обсидіану, світлофору та кінцевих перлин з OverWorld, Nether і Ender з червоним каменем для входу в RedstoneEther. Є 5000 різних частот, що зберігають незалежний стан, назву і колір. Через розмірну природу REther сигнали, відправлені в Nether, будуть перекладені в OverWorld і навпаки.


Зміни по відношенню до версій CB: -Всі 3 модулі були об'єднані в 1 ідентифікатор моду. -Icossahedrons на вершині частин в інвентарі тепер анімовані. -Я думав, що було більше.. Плановані зміни: -WirelessMaps, щоб показати місця передачі під час перебування в рамці предмета. -Більше ніж 5000 частот?? Станьте спонсором для Chicken-Bones Станьте спонсором для covers1624 Приєднуйтесь до IRC на Esper.net Канал #ChickenBones Я маю дозвіл від Chicken Bones! Дивіться тут для проблеми на Github або тут.

Завантажити Wireless Redstone CBE

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Wireless Redstone CBE 1.12.2
WR-CBE-1.12.2-2.3.2.33-universal.jar Forge 1.12.2
Завантажити Wireless Redstone CBE 1.11.2
WR-CBE-1.11.2-2.2.0.24-universal.jar Forge 1.11.2
Завантажити Wireless Redstone CBE 1.10.2
WR-CBE-1.10.2-2.0.0.18-universal.jar Forge 1.10.2