YetAnotherConfigLib логотип

YetAnotherConfigLib

Проста бібліотека конфігурації для Майнкрафт Fabric.

Категорії мода


Завантаження 11M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 1 рік тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

XanderIsDev аватар

XanderIsDev

Опис мода

YetAnotherConfigLib - Ще одна бібліотека конфігурації, як, чого ви чекали? Чому цей мод навіть існує? Цей мод був створений, щоб заповнити порожнечу в цій галузі модування Fabric. Існуючі основні бібліотеки конфігурації не досягають того, що я хочу від них: Cloth Config API: Він застоївся. Розробник cloth уточнив, що ймовірно, вони не будуть додавати більше функцій. Вони не хочуть до нього доторкатися. SpruceUI: Він не призначений для конфігурації. У цьому аспекті дизайн виглядає забито. Додаткові деталі доступні в цьому питанні. MidnightLib: Це в основному зайве та не фокусується на конфігурації. Ця бібліотека включає інші небажані функції, такі як косметика. OwoLib: Він зосереджений на контенті. Як і MidnightLib, він робить багато інших речей, збільшуючи розмір. Як ви можете побачити, на жаль, є недолік у всіх них, і ось де YetAnotherConfigLib входить в гру.


Як YACL краще? YACL має підтримку на основі досвіду. Під час розробки цієї свіжої бібліотеки я можу переконатися, що вона робить все правильно: Це просто бібліотека конфігурації. YACL не містить інших функцій, лише створення екрану конфігурації. Вона легка. YACL залишає управління вашою конфігурацією на вас, вона не містить альтернативи AutoConfig або подібного. (Може бути поєднана з моєю іншою бібліотекою, Settxi, для цієї функції) Простий API. YACL бере натхнення з внутрішньої бібліотеки конфігурації Sodium. Вона стилізована для вписання в Minecraft. GUI YACL розроблений так, щоб відповідати прямо.


Використання Вікі містить повну документацію про використання YACL. Скріншоти Ліцензія Цей мод підлягає GNU Lesser General Public License, v3.0.

Скріншоти моду

Скріншот YetAnotherConfigLib #14508