Alchemistry логотип

Alchemistry

Технічний мод, що розкладає та поєднує елементи для створення нових предметів.


Завантаження 14M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Dark_Arcana аватар

Dark_Arcana

Timbroglio_Bat аватар

Timbroglio_Bat

Опис мода

Alchemistry - це технічний мод, інспірований класичним Minechem, який дозволяє вам розкладати предмети на їх складові елементи, а потім знову поєднувати їх, щоб створювати нові предмети. Професор Воррен дивився на блискучий янтарний метал у своїй руці. Його посмішка була яскравішою, ніж золото, яке він тримав. Він оглянув стіл, на якому лежали різні обладнання і інструменти. Лише кілька миттів тому він використовував ці інструменти, щоб створити цей ідеальний шматок 24-каратного золота з атомів, зібраних з простої землі. Це був сон алхіміків старовини, але тепер, завдяки науці, це було можливо. І це налякало його. Він обгорнув шматок золота в маленький обруч і поклав його в дерев'яну скриню поруч із алмазом, який він створив з вугілля всього кілька днів тому. Я не можу допустити, щоб це потрапило в чужі руки, - подумав він. Люди зловживатимуть цим і знищать вартість золота, алмазів та, ймовірно, спробують створити вибухівку з овочів із сада. Він продовжив упаковувати свої дослідження і вирішив назавжди закрити їх у своєму сейфі вдома. Три дні потому його будинок побили, а сейф був порожній. Привіт! Ласкаво просимо в Лабораторії Алхімії! У нас є всі інструменти, обладнання та інструкції, які вам знадобляться, щоб створити своє власне золото та алмази із набагато дешевших матеріалів. Потрібно створити вибухівку із овочів із сада? Ми допоможемо вам і з цим. Наші вчені працювали цілодобово, щоб принести цю технологію вам. (Ні, ми не крали у професора Воррена. Цей чоловік абсолютно божевільний!) У нас є різноманітні машини, доступні вам, включаючи:  • Розчинник: Розберіть все навколо вас на сирові елементи, з яких вони складаються!

  • Комбінатор: Створіть нові предмети зі зібраних вами елементів та сполук!

  • Атомізатор: Перетворіть рідини на атоми! Чому використовувати пляшки та відра, коли можна використовувати сучасні флакони?

  • Ріднильник: Перетворіть ваші нові сполуки назад у рідини! Покрийте своїх друзів сірчаною кислотою, вони подумають, що це смішно! (Юридичний відділ порадив мені сказати вам, що це жарт.)

  • Реактор розщеплення та синтезу: Маніпулюйте самими атомами, щоб створити нові атоми! Свинець у золото, срібло у платину! Можливості нескінченні в світі Науки та Розваг!


Усі версії вимагають JEI та якогось модуля для генерації енергії. 1.18.2+ ===== Потрібен Chem Lib, Patchouli та AlchemyLib. CTM настійно рекомендується. 1.14.4+ ===== Потрібні як A Lib, так і Chem Lib. Patchouli ВЕЛИКО рекомендується. При встановленні Patchouli надається Посібник з Алхімії, який описує базову функцію всіх машин та показує, як будувати мультиблоки. 1.12.2 ===== Потрібні як Forgelin, так і A Lib. Patchouli ВЕЛИКО рекомендується. При встановленні Patchouli надається Посібник з Алхімії, який описує базову функцію всіх машин та показує, як будувати мультиблоки. Є підтримка CraftTweaker (включаючи нові елементи та сполуки!) В даний час підтримка Game Stage доступна для Хімічного Комбінату. Дивіться вікі для синтаксису CraftTweaker.

Скріншоти моду

Скріншот Alchemistry #3988
Скріншот Alchemistry #3989
Скріншот Alchemistry #3990
Скріншот Alchemistry #3991
Скріншот Alchemistry #3992
Скріншот Alchemistry #3993
Скріншот Alchemistry #3994
Скріншот Alchemistry #3995
Скріншот Alchemistry #3996
Скріншот Alchemistry #3997
Скріншот Alchemistry #3998
Скріншот Alchemistry #3999

Завантажити Alchemistry