Bonsai Trees 3 логотип

Bonsai Trees 3

Мод для Майнкрафт, який додає горщики з маленькими деревами. Використовуйте покращення, щоб автоматизувати процес.

Доступно на версіях Minecraft

[1.18.2] [1.18.1] [1.15.2] [1.14.4] [1.12.2]


Завантаження 47M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

davenonymous аватар

davenonymous

Опис мода

Bonsai Trees 3 - це мод для Minecraft, який додає блок, що вирощує маленькі дерева в одному блоковому просторі. Для початку виготовте горщик для бонсай та поставте його в красивому місці. Знайдіть землю для використання в горщику. Зараз досить буде землі. Клацніть правою кнопкою миші на горщик бонсай. Отримайте сім'я дерева та клацніть правою кнопкою миші на горщик бонсай. Або відкрийте інтерфейс користувача та вставте його в слот для сім'ян. Спостерігайте, як воно росте. Тоді опціонально збирайте дерево, клацнувши кнопку топора в інтерфейсі користувача. Також ви можете покращити свій горщик бонсай різними предметами. Наприклад, вставте дерев'яний топірець в один з слотів покращень - ваше бонсай тепер буде автоматично вирізано. Поставте лоток під бонсай, щоб видобувати зібрані предмети. Або вставте його в один з слотів покращень - бонсай потім автоматично експортуватиме всі предмети після наступного врожаю. Використовуйте фарби, щоб розфарбувати свій горщик. Просто клацніть правою кнопкою миші на горщик, тримаючи будь-яку фарбу. Для деяких дерев може знадобитися певна земля. Різні типи ґрунту надають різне підсилення росту вашого бонсай. Рекомендується використовувати JEI для пошуку сумісних сім'ян та доступних ґрунтів. TheOneProbe покаже, яке сім'я росте на якій землі та його прогрес.


Оновлення:  • Лоток: Вставте лоток в один з слотів покращень, щоб зробити горщик бонсай автоматично експортувати всі зібрані предмети у інвентар нижче.

  • Топори - або інструменти, які можуть різати дерева: Вставте будь-який вид топора в один зі слотів покращень, щоб горщик бонсай автоматично різав дерево для вас, як тільки воно повністю виросте.

  • Шовкове дотик: Деякі речі, які вирощує дерево, потребують оновлення шовкового дотику. Ви можете вставити в чарівний топірець або належним чином чарівну книгу в один зі слотів покращень.

  • Фортуна: Збільшує кількість кидків та ймовірність кожного можливого випадку. Чим вище рівень, тим більше предметів ви отримаєте та вища ймовірність отримати незвичайні випадки.

  • Ефективність: Зменшує час, необхідний для повного росту бонсай. Чим вище рівень покращення, тим швидше росте.

Завантажити Bonsai Trees 3

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Bonsai Trees 3 1.18.2
bonsaitrees3-3.1.0.jar Forge 1.18.2
Завантажити Bonsai Trees 3 1.18.1
bonsaitrees3-3.0.4.jar Forge 1.18.1
Завантажити Bonsai Trees 3 1.15.2
BonsaiTrees-2.1.2.6.jar Forge 1.15.2
Завантажити Bonsai Trees 3 1.14.4
BonsaiTrees-2.0.2.35.jar Forge 1.14.4
Завантажити Bonsai Trees 3 1.12.2
bonsaitrees-1.1.4-b170.jar Forge 1.12.2