Chance Cubes логотип

Chance Cubes

Альтернативний мод для блоків удачі у Майнкрафті. Отримуйте випадкові винагороди, які можуть бути корисними або руйнівними.

Категорії мода


Завантаження 45M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 8 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

TurkeyDev аватар

TurkeyDev

Опис мода

Ласкаво просимо до мода Chance Cubes!


Це альтернативний мод для блоків удачі! Відкрийте ці містичні блоки, щоб отримати випадкові винагороди. Деякі винагороди корисні, тоді як інші можуть бути руйнівними. Від нагород, що викликають зомбі та смертельні пастки, до тих, що будують повні будинки та надають рівень предметів, кожна винагорода має свій унікальний оберт, щоб зробити її особливою. Не хочете досліджувати? Просто жертвуйте трохи свого лапісу, щоб виготовити і отримати ці містичні і трольні блоки.


Створюєте модпак? Хочете створити власний додаток, щоб додати винагороди до цього мода? Ну, завдяки простому у форматі JSON файлу для створення власних унікальних винагород, ви можете це зробити! Маєте ідею для винагороди, яку хочете мені розповісти? Подайте її тут: Вікі


Дивіться поточний стан винагород: Тут


Дивіться мої соціальні мережі! Twitch YouTube Discord


Дозволи: Вільно використовуйте цей мод в своїх модпаках та інших справах! Буду вдячний, якщо ви мені про це повідомите, щоб я теж міг їх переглянути!


Відомості: Мод Chancecubes показує мені версію, на якій ви находитеся при запуску клієнта, щоб я знав, куди скерувати свої зусилля розробки, оскільки я підтримую кілька версій. Ви можете вимкнути це, встановивши HolidayRewards та UserSpecificRewards на false (Об'єднуючи їх у майбутньому). Зауважте, що ці дані є 100% анонімними, оскільки захоплюється лише ваша версія моду. Наприклад: 1.15.2-5.0.2.371