ContentTweaker логотип

ContentTweaker

CraftTweaker extension for custom items, blocks, and recipes. Add new items, blocks, and creative tabs. Requires Zenscript knowledge. #loader contenttweaker.

Категорії мода


Завантаження 33M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 8 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Jaredlll08 аватар

Jaredlll08

Sky_Som аватар

Sky_Som

kindlich аватар

kindlich

Опис мода

ContentTweaker: додаток для CraftTweaker

ContentTweaker - це розширення для CraftTweaker, що відкриває можливість коригувати рецепти, видаляти їх або додавати абсолютно нові. Основною перевагою цього додатка є можливість створювати нові предмети та блоки, що значно збільшує потенціал гри. Завдяки ContentTweaker, ви зможете додати:

  • Нові предмети 🎁
  • Нові блоки 🧱
  • Нові вкладки творчості 🎨

Через обмеження, що накладає Minetweaker, скрипти, що використовують методи з цього модулю, потребують специфічної обробки, відмінної від звичайних скриптів Minetweaker. Основні відмінності:

  • Скрипти поміщаються в папку scripts, так само, як і для CraftTweaker, але перший рядок має починатися з #loader contenttweaker.

ContentTweaker працює за допомогою мови Zenscript, яка дозволяє додавати нові предмети та блоки до гри. Ці блоки поводяться так само, як і всі інші стандартні блоки, тому вони вимагають моделей (підтримується .obj) / текстур JSON та текстур. Відповідні директорії можна знайти у підпапці ACRONYM/ContentTweaker у вашій папці конфігурації. Більше інформації про створення блоків та роботу з ресурсами буде доступно в нашій GitHub вікі, а найближчим часом - на офіційному веб-сайті MineTweaker!

Приклад скрипту:


import mods.contenttweaker.VanillaFactory;
import mods.contenttweaker.Block;

var zsBlock = VanillaFactory.createBlock(zs_block, <blockmaterial:iron>);
zsBlock.fullBlock = true;
zsBlock.lightOpacity = 255;
zsBlock.translucent = true;
zsBlock.lightValue = 1.0;
zsBlock.blockHardness = 5.0;
zsBlock.blockResistance = 5.0;
zsBlock.toolClass = pickaxe;
zsBlock.toolLevel = 2;
zsBlock.blockSoundType = <soundtype:metal>;
zsBlock.register();

Якщо ви бажаєте зняти відео-огляд моду, ми будемо вдячні! 😊 Відправте нам посилання, щоб ми могли його переглянути! Модпак: Ви маєте дозвіл використовувати цей мод у будь-якому приватному та публічно розповсюджуваному модпаку. Щоб зв'язатися з розробниками, будь ласка, скористайтесь нашою поштою. Ви також можете знайти нас в Twitter за ніками: Lanse, Jared, SkySom.