Моди на Майнкрафт Right Culinary Construct (Forge/Fabric/Quilt)
Culinary Construct (Forge/Fabric/Quilt) логотип

Culinary Construct (Forge/Fabric/Quilt)

Унікальний мод для створення страв з будь-яких продуктів. Кулінарна якість і кількість порцій.

Категорії мода


Завантаження 22M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 5 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

TheIllusiveC4 аватар

TheIllusiveC4

Опис мода

🍽️ Перегляд

Кулінарний Конструктор - це унікальний мод, який надає вам можливість створювати власні сендвічі чи каші з будь-яких доступних продуктів. Так, ви не помилилися, ви можете використати абсолютно будь-який продукт! Концепція та функціональність цього моду виникли з ідеї користувача /u/UniqueUserTheSecond на r/feedthebeast. Мод включає новий блок - Кулінарну Станцію, що дозволяє вам приготувати власний обід, а також два нових предмети - модульний сендвіч та миску з їжею!

🎯 Особливості

  • Створення динамічних страв
  • Кулінарна якість
  • Кількість сендвічів

🍲 Створення динамічних страв

Щоб почати готувати, вам необхідний новий блок - Кулінарна Станція. Рецепт цього блоку простий - дерев'яна плитка на верхній полиці робочого стола. Поставте її на робочий стіл, натисніть правою кнопкою миші, і ви перейдете до інтерфейсу приготування їжі:

1. Слот основи: Тут можна розмістити будь-який можливий хліб або миску.
2. Слоти інгредієнтів 1-5: Тут можна розмістити будь-який можливий продукт харчування. При цьому немає обмежень. Якщо вашою основою є миска, то ви можете додати різні рідини, такі як відра з рідинами або зілля.
3. Власна назва: Введіть свою унікальну назву для ваших страв тут. Максимальна кількість символів - 35.
4. Результат: Тут з'явиться ваш приготований сендвіч або миска. Приготування забирає лише один предмет з кожного слота, але сендвічі можуть дати декілька порцій одночасно, залежно від їхніх інгредієнтів.

🌟 Кулінарна якість

Недостатньо просто скласти довільні інгредієнти у свій сендвіч або миску. Звичайно, ніхто вам не забороняє це робити, але для дійсно смачного блюда вам потрібно різноманіття продуктів. Кожна страва, що ви створюєте, матиме якість від Неприємного до Смачного. Залежно від якості, ваша страва отримає бонус або штраф до ситності. Це також залежить від розміру вашої страви. Блюда з більшою кількістю інгредієнтів матимуть ширший діапазон якості.

🥪 Кількість сендвічів

Ви помітите, що іноді ви можете отримати більше ніж один сендвіч з одного набору інгредієнтів. Це тому, що не всі інгредієнти однакові. Деякі з них матимуть більше калорійність ніж інші. Однак ваш сендвіч може вмістити лише обмежену кількість їжі. Якщо сумарна харчова цінність ваших інгредієнтів перевищує 10 одиниць харчової цінності, ви розподілите інгредієнти між декількома сендвічами. Кількість сендвічів залежить від того, скільки харчової цінності вам дали інгредієнти. З іншого боку, миски завжди дадуть лише одну порцію.