Doggy Talents логотип

Doggy Talents

Покращте навички вашого пса в Minecraft з новим модом. 🐶


Завантаження 23M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

percivalalb аватар

percivalalb

Опис мода

🐶Розширення "Талановитий пес"🐶

Представляємо вашій увазі захоплюючий додаток до гри Minecraft - "Талановитий пес". Цей модуль дозволяє значно покращити навички вашого вірного пса. З його допомогою, ви зможете наділити вашого песика 19 унікальними талантами, які зроблять його незамінним у вашому пригодницькому житті.

Вам буде доступна система покращення навичок вашого песика, гра в "Принеси паличку", а також можливість фарбувати його ошийник у будь-який колір. Не забудьте про ліжко, миску для їжі та інші аксесуари для догляду за псом.

Вдосконалена система штучного інтелекту допоможе вашому псу стати ще розумнішим і вмілішим. За допомогою спеціальних радіочастотних ошийників, ви зможете відстежувати місцезнаходження вашого пса на радарі.

Модуль "Талановитий пес" також пропонує нову систему голоду, яка дозволяє вашому псу виживати та підтримувати здоров'я. З допомогою м'яса ви зможете нагодувати його, а талант "Смаколик" дозволить псу отримувати більше енергії від їжі.

В модулі "Талановитий пес" також є багато інших цікавих особливостей, які ви зможете відкрити самі. Щоб отримати собаку, використайте смаколики для дресурування на прирученого вовка або скористайтеся режимом творчості і використайте шкіряну сережку собаки. Інтерфейс собаки відкриється за допомогою звичайної палички Minecraft.

Якщо ваш пес не відгукнується на команди і застряг з червоним текстурним оформленням на 1 здоров'я, що робити? Коли у вашого пса закінчується здоров'я, він не вмирає, а переходить в безсилля, коли він не відгукується на будь-які дії. Щоб відновити здоров'я вашого пса, потрібно нагодувати його тортом.

Як працює голод? Пес може мати максимум 120 ОЗ (одиниць голоду). М'ясо збільшує голод собаки, а талант "Смаколик" збільшує кількість отриманої енергії від їжі і дозволяє собаці їсти рибу та гниле м'ясо. Поки у собаки є голод, вона повільно відновлює здоров'я, а коли собака сидить, вона повільно відновлює голод.

Де знаходиться командний емблема? З версії 1.15.0.0 вона була замінена свистком, який також використовується для вовка-пастуха та таланту "Ревучий шторм". Натисніть Shift, щоб змінити тип свистка відповідно до вашої потреби.

Як вбити собаку? Це питання, на яке необхідно відповісти ☹️ Ви можете вимкнути безсмертя в налаштуваннях або використовувати ножиці для ошийника двічі, щоб знову перетворити його на вовка.

Чи мають ліжка і ванни для собак лише естетичну мету або функціональність? Головним чином це естетичні речі, але ви можете посадити свого собаку в ванну, і він постійно буде тремтіти!

Які версії MC підтримуються? Будь-які зміни в геймплеї завжди спрямовані на останню версію Minecraft. Інші версії, ймовірно, отримуватимуть оновлення, якщо виявляться критичні помилки.

Якщо у вас є якісь питання або проблеми, будь ласка, надсилайте їх нам. Ми завжди готові допомогти!

Скріншоти моду

Скріншот Doggy Talents #992
Скріншот Doggy Talents #993
Скріншот Doggy Talents #994
Скріншот Doggy Talents #995
Скріншот Doggy Talents #996
Скріншот Doggy Talents #997