Double Doors логотип

Double Doors

Мод, що додає можливість одночасного відкриття подвійних дверей та інших блоків.


Завантаження 9M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Serilum аватар

Serilum

Опис мода

Double Doors - унікальний мод для Minecraft, що додає можливість одночасного відкриття ідентичних подвійних дверей, пасток і воріт. Це можна зробити, натиснувши будь-які (дерев'яні) двері, або через одну плиту або кнопку. За замовчуванням мод також знаходитиме і відкриватиме інші підключені блоки типу дверей, до максимуму 10 блоків віддаленості. Це можна вимкнути в конфігурації. Присідаючи, ви вимикаєте функцію подвійних дверей і відкриваєте / закриваєте лише один блок.


Конфігурується:  • enableRecursiveOpening (за замовчуванням = true): Чи має бути увімкнена функція рекурсивного відкривання.

  • recursiveOpeningMaxBlocksDistance (за замовчуванням = 10, мін 1, макс 32): Скільки блоків повинна шукати рекурсивна функція при увімкненні enableRecursiveOpening.

  • enableDoors (за замовчуванням = true): Коли увімкнено, мод працює з подвійними дверима.

  • enableFenceGates (за замовчуванням = true): Коли увімкнено, мод працює з подвійними воротами.

  • enableTrapdoors (за замовчуванням = true): Коли увімкнено, мод працює з подвійними пастками.


Мод працює з усіма конфігураціями подвійних дверей, а також рекурсивно з усіма іншими! Рекурсивне оновлення (3.0)! Тепер будь-який підключений блок типу дверей буде знайдено рекурсивно і відкрито. Призначення рекурсивного відкриття можна змінити в конфігурації: Кілька GIF-зображень! Натисніть на будь-які дві двері, і інша відкриється також: Відкрийте залізні двері одним натисканням кнопки, або будь-якою іншою конфігурацією. Працює з пастками і воротами один на одного, за допомогою натискання або плити / кнопки.


Ви можете вільно використовувати цей мод у будь-якому пакеті модів, доки завантаження залишається в екосистемі CurseForge. Serilum.com містить огляд і додаткову інформацію про всі доступні моди. Коментарі вимкнено, оскільки я не можу відстежувати всі окремі сторінки для кожного моду. Для проблем, ідей, пропозицій або чогось іншого є репозиторій на Github. Спасибі!

Скріншоти моду

Скріншот Double Doors #15914
Скріншот Double Doors #15915