Global Packs логотип

Global Packs

Створення глобальних пакетів для Майнкрафт 1.13+ без копіювання у кожний світ.


Завантаження 13M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 5 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

JTK222 аватар

JTK222

Опис мода

Global Packs - опис мода


Global Packs - це невелика утиліта для створення модпаків у версіях 1.13+. Зазвичай datapacks мають бути копійовані в кожний світ окремо, але цей мод змінює це. Він додає можливість визначення глобальних Data- & Resourcepacks. Крім того, ви можете вибрати, чи вони є обов'язковими чи необов'язковими. (Тільки в новіших версіях) Примітка: Datapacks всередині папки resourcepacks за замовчуванням активовані примусово, ви можете змінити це в файлі конфігурації, якщо хочете. Але це дозволяє встановлювати datapacks так само, як моди за допомогою Curseforge лаунчера.


Використання:  • 1.13: У версії 1.13 ви можете створити нову папку global_data_pack і просто помістити в неї ваші datapacks. Вони будуть обов'язкові і, отже, активовані примусово для користувача. Datapacks повинні бути у форматі .zip файлів.

  • 1.14-1.15: Від 1.14 до 1.15 можна створити папку з назвою global_data_packs, всі datapacks, поміщені в неї, будуть обов'язковими і активованими примусово. Datapacks можуть бути zip-файлами або звичайними папками.

  • 1.16+ (версія моду 1.10+): Мод додає новий файл конфігурації global_data_and_resourcepacks.toml, в якому міститься список папок, в які можна помістити ваші data-/resourcepacks. Ви також можете вказати пакет безпосередньо, а не папку, якщо хочете, це можна використовувати для встановлення порядку пакетів (чим нижче = вищий пріоритет). У стандартному конфігураційному файлі є кілька прикладів. Для подальших питань, приєднуйтесь до нашого серверу Discord!


Дозволи: Застосовуються звичайні дозволи Curseforge, це означає, що всі модпаки, розміщені на Curseforge, можуть вільно використовувати цей мод.

Скріншоти моду

Скріншот Global Packs #14219
Скріншот Global Packs #14220