Druidcraft логотип

Druidcraft

Друїдський мод з новими предметами та блоками для Minecraft.

Доступно на версіях Minecraft

[1.18.2] [1.16.4] [1.16] [1.15.1] [1.14.2]


Завантаження 10M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

VulpTheHorseDog2 аватар

VulpTheHorseDog2

Опис мода

Druidcraft - це друїдський мод, який наразі припинено. Druidcraft: Regrown для версії 1.18.2 тепер у відкритій бета-версії і можна знайти у проектних файлах! Цей мод знаходиться на початковій стадії розвитку і наповнений функціями, які підтримують ванільний Minecraft 1.14. Плани на майбутнє включають систему заклинань, магічні рослини, руни, ритуали, вирізування тотемів, конюшні та багато іншого! Крім того, він виглядає просто чудово! Тепер ми партнери BisectHosting! Починайте грати з друзями вже сьогодні, використовуйте код VULP при оплаті, щоб отримати знижку 25% на перший місяць!Поточні функції включають, але не обмежуються: • Кістяний доспех, інструменти та знаряддя! Рівень каменю або кольчуги, але з міцністю заліза і великою кількістю чарівності.

 • Промислове конопляне волокно для всіх вашіх потреб у мотузках! Росте до 2 блоків у висоту і може використовуватися для створення мотузок, блоків, які в майбутньому можна буде розмістити, і зараз можна використовувати для виготовлення поводків без необхідності слизу!

 • Дерева темного лісу, новий тип дерева з легким, як попіл, деревом. Якщо ви любите пригоди, їх можна знайти у темному лісі, біомі, який з'являється в холодних регіонах.

 • Чотири нові руди! Місячний камінь, янтар, кам'яний корінь та вогняне скло. Вони поступово набувають користування, але поки вони ще трохи безглузді, вони будуть випускати подвійний досвід, як стимул!

 • Декоративні дерев'яні блоки! Представляють дерев'яні балки та дерев'яні панелі. Балки - це гарний міцний блок, який робить всі ваші будівлі трохи міцнішими, а панелі - м'який, вертикальний варіант дошок, які чудово виглядають на стінах та підлозі!

 • Жуки! Жук - ворожа, міцно виглядаюча комаха, яка настільки зростає, що вона не може літати, і їй цього не потрібно! Вона надзвичайно небезпечна, але якщо ви почуваєте себе впевнено, то золоті яблука вам підійдуть. Щоб вилікувати її, поки вона приручена, використовуйте звичайні яблука. Спробуйте додати до неї скриню для великого зберігання!

 • Страшний рибацький! Коли-небудь хотіли мати світиться у темряві, скелетальний привид-рибу? Тепер ви можете мати одного! Поки ворожий, якщо ви приручите його з кристалами призмарину, він буде вас любити назавжди! Його навіть можна фарбувати!

 • Плитки з грязюки, дивовижний будівельний матеріал для ранньої гри, який обов'язково порадує очі. Щоб виготовити їх, вам просто потрібно деяка земля і стояти у воді. Це трохи брудна робота, але вона варта того! Після виготовлення поставте їх і вони повинні висихати з часом.

 • Косиці! Хто не хоче швидко постригти траву в області? Прощайте відра з водою і привіт косиця! Чим вищий рівень, тим більша область, і краще те, що вони також становлять непогану зброю!

 • Душевогон, полум'яна душа страшного рибацького. Якщо ви вдаєтеся убити деяких жахливих риб, ви повинні натрапити на це магічне речовина. Її можна розмістити як джерело світла, і її можна фарбувати на верстаті, як і жива істота!

 • Вогняні факели! Вони схожі на звичайні факели, але набагато кращі! Використовуючи вогняне скло, ви можете створити водонепроникний, яскравіший факел, який просто виглядає більш дивовижно, ніж старі, звичайні факели!

Скріншоти моду

Скріншот Druidcraft #15049
Скріншот Druidcraft #15050
Скріншот Druidcraft #15051
Скріншот Druidcraft #15052
Скріншот Druidcraft #15053
Скріншот Druidcraft #15054
Скріншот Druidcraft #15055
Скріншот Druidcraft #15056
Скріншот Druidcraft #15057
Скріншот Druidcraft #15058

Завантажити Druidcraft

Ім'я файлу Завантажувач моду Версія Minecraft
Завантажити Druidcraft 1.18.2
druidcraftrg-0.0.12.jar Forge 1.18.2
Завантажити Druidcraft 1.16.4
Druidcraft-1.16.5-0.4.54.jar Forge 1.16.4
Завантажити Druidcraft 1.16
Druidcraft-1.16.3-0.4.48.jar Forge 1.16
Завантажити Druidcraft 1.15.1
Druidcraft-1.15-0.4.45.jar Forge 1.15.1
Завантажити Druidcraft 1.14.2
Druidcraft-1.14-0.4.0-dev0.71.jar Forge 1.14.2