Dynamic FPS логотип

Dynamic FPS

Мод для Minecraft, що оптимізує ресурси та кадри в фоновому режимі.

Категорії мода


Завантаження 11M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

juliand665 аватар

juliand665

LostLuma аватар

LostLuma

Опис мода

Dynamic FPS: оптимізація ресурсів в Minecraft


Dynamic FPS - це мод, який дозволяє зменшити використання ресурсів під час того, як Minecraft перебуває в фоновому режимі або неактивний. Цей мод автоматично визначає стан вікна Minecraft - активне, неактивне, приховане або в фоновому режимі. Для кожного з цих станів ви можете налаштувати частоту кадрів, гучність звуку та тимчасово призупинити сповіщення. Також є опція входу в режим очікування, коли вікно активне, але не отримувало вхідних даних протягом певного часу.


Крім цього, Dynamic FPS виправляє баг від ванільного Minecraft, який спричиняв вище ніж необхідне використання процесора в фоновому режимі та приховує рендеринг світу, коли він знаходиться під кришталевими екранами або в режимі завантаження ресурсів, що допомагає особливо на системах з низькими характеристиками.


Інсталяція


Dynamic FPS доступний для завантаження на GitHub, Modrinth та CurseForge. Для доступу до екрану налаштувань у грі вам також потрібно встановити Mod Menu та Cloth Config.


Часті питання  • Чому Minecraft все ще працює на 15 FPS?
    Dynamic FPS зменшує частоту кадрів клієнта / рендерування до мінімуму 15 циклів на секунду. Нижчі частоти кадрів досягаються тим, що відміняється рендеринг всіх зайвих кадрів, наприклад, 14 з 15 кадрів скасовуються для 1 FPS. Це дозволяє вам майже миттєво продовжити гру після повернення до гри: замість очікування до секунди до наступного відображеного кадру, гра перевіряється протягом 1/15 секунди.

Скріншоти моду

Скріншот Dynamic FPS #14673
Скріншот Dynamic FPS #14674
Скріншот Dynamic FPS #14675