Ecologics логотип

Ecologics

Поновлення біомів з новими мобами та блоками, зберігаючи вірність вініловому стилю.

Доступно на версіях Minecraft

[1.20.1] [1.19.3] [1.19.2] [1.18.2] [1.19.1] [1.19] [1.18.1]


Завантаження 19M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 2 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

SameDifferent аватар

SameDifferent

Zero_DSRS_VX аватар

Zero_DSRS_VX

Опис мода

Екологія: Оновлення біомів в Minecraft

Хочете поновити занудні вінілові біоми? Екологія надає вам захоплюючі нові моби, блоки та багато іншого, зберігаючи при цьому вірність вініловому стилю.

🏝 Оновлення берегової лінії

У біомі пляжу тепер виростають розкішні кокосові дерева! Будьте обережні, адже повністю вирощені кокоси можуть впасти прямо на вас! Декілька горішків випадають і розбиваються на їжу, а інколи зсередини виходить кокосовий краб! Не недооцінюйте їх за розміром, оскільки кокосова шкаралупа цих ракоподібних витримує декілька сильних ударів. Ці створіння будуть вам протистояти, якщо ви спробуєте їх атакувати, але якщо ви розб'єте їхню шкаралупу, вони втекуть від страху! Вони можуть випадати крабові клешні, які можна приготувати на їжу або використовувати як ножиці. Повністю вирощені кокоси випадають по 2 шматки, які можна з'їсти, щоб зняти всі ефекти з гравця, аналогічно до молока. Після з'їдання шматка кокоса у вас залишиться кокосова шкаралупа, яку можна використовувати як миску в рецептах або компостувати. Тепер ви зможете знайти мушлі, розкидані по береговій лінії. З цих мушель можна створити маленький (але потужний) піщаний замок! Піщані замки можна розташувати на яйцях черепахи, щоб заховати їх від зомбі та інших мобів! І так, яйця будуть продовжувати вилуплюватися всередині піщаного замку. В затоці можна знайти новий тропічний диск з музикою!

🌵 Оновлення пустелі

У пустелях тепер можна зустріти верблюдів! Їх можна приручити і їздити на них двома гравцями одночасно, а також можна натиснути правою кнопкою миші на них зі скринькою для додаткового зберігання. Їх можна годувати мертвими кущами і кактусами, а також їх можна розмножувати, використовуючи колючі груші. Тепер колючі груші з'являються на верхівці повністю вирощених кактусів! Склянки з'являються всередині нових руїн пустелі зі здобиччю всередині! Склянки можуть вміщувати до 9 предметів, але єдиний спосіб побачити їх або отримати - це розбити склянку. Склянки можна різати, натискаючи shift + правою кнопкою миші на них з киркою, перебираючи різні дизайни. Якщо прикріпити компаратор до склянки, він видасть сигнал червоного камінця, відповідний кількості предметів всередині склянки, і склянки також видаватимуть 1-тиковий сигнал кожного разу, коли ви покладете предмет всередину. Тепер по пустелі будуть появлятися нові структури - руїни пустелі!

❄️ Оновлення сніжних біомів

Сніжні та льодяні біоми тепер населяють пінгвіни! Пінгвіни з'являються у круглих загонах, і перебування біля загону з принаймні 4 пінгвінами надає вам ефект регенерації. Пінгвіни полюють на рибу і піднімають її, а потім їдять. Ви можете розмножувати їх рибою, і пінгвін буде тримати яйце під ногами, яке врешті-решті вилупиться. Коли маленькі пінгвіни виростуть, вони скидають своє пір'я як предмет, який можна використовувати для зварювання Концентрованого політу! Цей ефект дозволить вам ковзати по всім блокам, ніби вони були з льоду. Будьте обережні на льодяних біомах, оскільки по них розкидані плями Тонкого льоду! Стрибання по тонкому льоду спричинить його тріщину, а стояння на тріснутому тонкому льоду його розіб'є і ви впадете у воду. Будуйте охолоджувальні споруди з новими сніжними блоками та інструментами, які пропонує Екологія!

Скріншоти моду

Скріншот Ecologics #1558
Скріншот Ecologics #1559
Скріншот Ecologics #1560
Скріншот Ecologics #1561
Скріншот Ecologics #1562
Скріншот Ecologics #1563
Скріншот Ecologics #1564
Скріншот Ecologics #1565
Скріншот Ecologics #1566

Завантажити Ecologics