End Remastered логотип

End Remastered

End Remastered мод для Майнкрафт робить шлях до Кінця цікавим і вимагає дослідження.


Завантаження 10M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

jack_bagel аватар

jack_bagel

gilvoisard аватар

gilvoisard

Опис мода

End Remastered - це мод, який перетворює шлях до Кінця і робить досвід більш цікавим, змушуючи гравців повністю досліджувати прекрасний світ Minecraft. Додавши 16 абсолютно нових очей Ендера, прихованих по всьому вашому світу, цей мод зробить вашу гру набагато приємнішою. Підтримувані версії: 1.16.3, 1.16.4, 1.16.5, 1.17.1, 1.18.1, 1.18.2, 1.19.x, 1.20.x


Експлорація - це головний акцент End Remastered, і для того, щоб дістатися до Кінця і перемогти Дракона Ендера, вам потрібно знайти 16 унікальних очей, досліджуючи ванільні структури і борючись з ванільними босами. Як тільки у вас є щонайменше 12 очей, ви можете слідувати за ними до того, як дійдете до Міцного місця. Ви повинні поставити 12 унікальних очей в портал, щоб відкрити його. Якщо в одному з кадрів є ванільне око Ендера, ви можете видалити його, правильно клікнувши на нього з унікальним око.


Очі є дуже важливою частиною End Remastered, як і ванільні очі Ендера, вони дозволяють активувати портал до Кінця. Однак, на відміну від ванільних очей Ендера, вони не падають від Ендерменів, але їх потрібно знайти, досліджуючи, борючись та видобуваючи.


Додаткова інформація: див. підказку нижче.

Скріншоти моду

Скріншот End Remastered #14782
Скріншот End Remastered #14783
Скріншот End Remastered #14784
Скріншот End Remastered #14785

Завантажити End Remastered