Extended Crafting логотип

Extended Crafting

Мод для Майнкрафт: розширений крафтінг, комбінований крафтінг, крафтінг за допомогою столу, крафтінг з використанням компресії, крафтінг Ендером, крафтінг з використанням Потоку.

Категорії мода


Завантаження 29M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

BlakeBr0 аватар

BlakeBr0

Опис мода

Розширений Крафтінг: Покращена система крафтінгу для Minecraft

Модифікація "Розширений Крафтінг" вносить додаткові варіанти створення предметів, збільшує їх кількість та розширює можливості крафтінгу. Цей мод сам по собі не має великого функціоналу, але він призначений для складної настройки. Усі рецепти та конфігурації мають бути відкориговані згідно з прогресом модпаку, в якому він використовується, та відповідно до бажань розробника модпаку. Для роботи мода потрібна бібліотека Cucumber Library, а версія 1.x вимагає CraftTweaker для налаштування. Додайте Patchouli для гри-довідника.


Комбінований крафтінг

Комбінований крафтінг представляє собою мультиблокову систему крафтінгу, що складається з Ядра крафтінгу та Підставок. Ядро крафтінгу розташовується в центрі цієї структури, а підставки можуть бути встановлені в будь-якому місці в радіусі 7х7. Комбінований крафтінг використовує RF для крафтінгу, який ви повинні подавати до Ядра крафтінгу. Вхідний предмет має бути розміщений на верхній частині Ядра крафтінгу, а всі предмети підставок - на підставки. Щоб переглянути інформацію про поточне налаштування та рецепт, ви можете клацнути правою кнопкою миші на будь-якій стороні, крім верхньої, Ядра крафтінгу. Швидкість крафтінгу кожного рецепта залежить від вартості RF рецепта / швидкості RF рецепта.


Крафтінг за допомогою столу

Крафтінг за допомогою столу - це система крафтінгу з різними рівнями, що складається з нових столів. Ці рівні включають 1. Базовий (3x3), 2. Покращений (5x5), 3. Елітний (7x7) та 4. Найвищий (9x9). Рецепти можуть бути або незалежні від рівнів і працювати на всіх столах з достатньою кількістю місця, або залежні від рівнів і працювати тільки на вказаному рівні. Ці столи мають окремий набір рецептів і не працюють зі звичайними крафтинг-рецептами.


Крафтінг з використанням компресії

Крафтінг з використанням компресії проходить всередині машини під назвою Квантовий компресор. Квантовий компресор - це високорівнева машина, що працює від RF, яка може виготовляти предмети, використовуючи велику кількість матеріалів. Матеріали, розміщені всередині Квантового компресора, потрапляють у великий внутрішній буфер. Він також має слот для каталізатора, який використовується для ідентифікації рецепта з матеріалом x каталізатором. Каталізатор не споживається після завершення крафтингу. Як тільки достатньо матеріалу розміщено в буфері, машина почне використовувати RF і виготовляти вивід. Швидкість крафтингу кожного рецепта залежить від вартості RF рецепта / швидкості RF рецепта.


Крафтінг Ендером

Крафтінг Ендером виконується з використанням Ендер Виробника та набору Ендер Альтернаторів. Крафтінг Ендером - це, по суті, крафтінг з таймером. Якщо ви коли-небудь використовували QED з попередніх версій Extra Utilities, це практично те саме. Ендер Виробник використовує потужність всіх Ендер Альтернаторів у радіусі 7x7x7 навколо нього, з Ендер Виробником у центрі. Чим більше Ендер Альтернаторів у зоні, тим швидше він буде крафтити.


Крафтінг з використанням Потоку

Крафтінг з використанням Потоку виконується за допомогою Потокового Виробника та набору Потокових Альтернаторів. Крафтінг з використанням Потоку - це ....

Скріншоти моду

Скріншот Extended Crafting #709
Скріншот Extended Crafting #710